כורסאות

כורסאת עור VIOLETTA

שם מלא* טלפון / סלולרי דואר אלקטרוני* סניףבחר סניףראשון לציוןבני ברקבאר שבעמשרדים מתעניין ב

כורסאות – המומחיות של פרנקו פרי!

כורסאות הן פריט הריהוט המגוון ביותר שקיים, ככל הנראה. כורסאות מתאימות לסלון ולחדרי אירוח, לחדרי המתנה ולכל מקום אחר שדרושה בו ישיבה נינוחה. כורסאות מגיעות בעשרות דגמים, גדלים, צורות וסגנונות, בהתאמה למיקום שלהן, לשימוש שלהן, לסגנון במקום בו הן נמצאות ולטעם האישי של בעליהן. רהיטי פרנקו פרי מציעים לכם מגוון ענק של כורסאות יפהפיות ונוחות, באיכות גבוהה במיוחד.

כורסאות

כורסאות הן פריט ריהוט ייחודי ונעים במיוחד. אין כמו ישיבה נינוחה בכורסא מפנקת, כדי להירגע מיום ארוך ומייגע. כורסאות מגיעות לעיתים כחלק מסט של ספות גדולות יותר, ופעמים אחרות הן עומדות בפני עצמן כיחידות בודדות. כורסאות יכולות להיות מעין כסאות רחבים יותר ומפנקים יותר, או להיות ממש ספות קטנות, רכות ונעימות. ישנן כורסאות בעלות פונקציות מיוחדות, כמו כורסאות מסתובבות, כורסאות ריקליינר – בעלות משענת נשלפת לרגליים, כורסאות שניתן להשעין אחורנית, כורסאות מתנדנדות ,ואף כורסאות בעלות כל הפונקציות הללו גם יחד. את סוג הכורסאות ניתן לבחור בהתאם למקום שבו הן אמורות להימצא, ולשימוש שלהן באותו המקום. כורסאות יכולות להיות מרופדות בעור, בבד או בחומרים אחרים, הן יכולות להיות רכות מאד או קשיחות ויציבות יחסית. כורסאות גם יכולות להגיע במגוון סגנונות עיצוביים, מסגנון קלאסי ושמרני ועד סגנון מודרני ונועז. כל אחד יכול למצוא לעצמו כורסאות שמתאימות בדיוק לטעם האישי לו ולסגנון המתאים לו.

פרנקו פרי

כורסאות היו פריט הריהוט הראשון שיוצר בבית המלאכה הקטן של פרנקו פרי, בדרום איטליה. ספות וכסאות יוצרו שם במקום הקטן ההוא, והיו הבסיס להתפתחותו של מותג ענק, כיום מותג בינלאומי מבוקש במדינות רבות. גם אלינו לארץ הגיעו הרהיטים של המותג פרנקו פרי, על ידי החברה המייבאת – רוברטו דיזיין. גם כאן בארץ אנו יכולים היום ליהנות מן האיכות, העיצוב המרהיב וההקפדה על כל פרט ופרט ברהיטים של פרנקו פרי. הדגמים הייחודיים של פרנקו פרי משלבים עיצוב נוח בסגנון קלאסי, ואיכות מדהימה בכל רהיט ורהיט.

רוצים לקנות כורסאות מעוצבות ואיכותיות? בואו עוד היום לרכוש את הכורסאות היפהפיות של פרנקו פרי!