מיטות

ספה דגם Air

שם מלא* טלפון / סלולרי דואר אלקטרוני* סניףבחר סניףראשון לציוןבני ברקבאר שבעמשרדים מתעניין ב

עוברים דירה? מעוניינים לשדרג את חדר השינה? רכשתם בית חדש ואתם רוצים ריהוט חדש יחד עמו? אתם רוצים לרכוש מיטה חדשה, אבל הבנתם שמדובר במשימה כלל לא פשוטה.
כיצד מחליטים על רכישת מיטה? האם מחליטים קודם כל על תקציב ואחר כך על עיצוב? או להיפך? ובכלל, איפה רוכשים מיטה?
כלל ראשון שיש לזכור כאשר רוכשים מיטה חדשה, היא כי הנוחות שלה תתבצא בעיקר במזרן עליו תבחרו לישון.
לגבי עיצוב המיטה והמסגרת- השמים הם הגבול! אתם יכולים לרכוש מיטה עם מסגרת מלאה או ללא מסגרת כלל, עם ראש מיטה גבוה או נמוך, בסיס בצבע לבן, שמנת, עץ בהיר או כהה ועם או בלי ארגז מיטה.
היצע המיטות בשוק הוא כידוע עצום, אך כאן המקום לשאול את עצמכם- אתם מעוניינים במיטה שתהיה עמכם כמה עשרות שנים טובות? או שתסתפקו במסגרת מיטה רגילה, עם רגלים מוגבהות ומקום למיקום המזרן? כזו שכנראה תפרדו ממנה לאחר 4-5 שנים…

אז כיצד מחליטים?

דבר ראשון, מומלץ כי תקבעו תקציב. לאחר מכן, תתקבעו על הגודל. יש גודל מיטה סטנדרטי, אותו אפשר להגדיל או להקטין בהזמנה. כמובן שיש לשים לב שגודל המיטה מתאים לגודל המזרן.
מידות המיטה צריכות להיות מותאמות לגודל החדר- אם מדובר בחדר קטן, אל תקנו מיטה גדולה מדיי, שכן לא תוכלו לזוז בחדר.
לאחר אלה, מגיע שלב מראה המיטה וסוג החומר ממנו תהיה עשויה- עץ מלא, חלקי או פורמייקה. כמו כן, בשוק קיימות מיטות מתכווננות, אותן כמובן מומלץ לבחון קודם כל בחנות.
אז בחנתם את האינטרנט, החלטתם על גודל, נראות המיטה ויש לכם עיצוב בראש. וכעת רק נותר להגיע לחנות ולבחור.

ברוכים הבאים לפרנקו פרי.

רשת הקיימת מזה כמה עשורים, שהחלה דרכה בעיירה בדרום איטליה על ידי פרנקו פרי, שלא ידע או תיאר כי מעשה ידיו יהפכו לרשת ריהוט גדולה. הריהוט מיוצר ומיובא מדרום איטליה, ממיטב חומרי הגלם על ידי אנשי מקצוע מוכשרים במיוחד, כאשר כל ריהוט מעוצב בהתאם לסגנונו של פרנקו פרי. בואו להתרשם!