שולחנות סלוניים

שולחנות סלוניים – המומחיות של פרנקו פרי!

שולחנות סלוניים הם חלק יפה ומיוחד של כל סלון. שולחנות סלוניים הם לרוב שולחנות קטנים, אשר ממוקמים בין הספות של הסלון. חברת פרנקו פרי מציעה לכם מגוון רחב מאד של שולחנות סלוניים יפהפיים, בעיצובים קלאסיים ונוחים במיוחד, אשר הופכים את הסלון שלכם ליצירת פאר של ממש.

שולחנות סלוניים

שולחנות סלוניים, כאמור, הם לרוב שולחנות נמוכים, אשר מוצבים בין הספות בסלון, או במרכז הסלון. שולחנות סלוניים מיועדים להגשה של שתייה ומאפים כאשר יושבים בסלון ומארחים, להנחה של כל פריט אחר שבשימוש בזמן הישיבה בסלון, וגם – ואולי בעיקר – ליופי ולעיצוב של הסלון. שולחנות סלוניים יכולים להיות עשויים ממגוון חומרים, וכמובן במגוון רחב של סגנונות עיצוביים. אפשר למצוא, למשל, שולחנות סלוניים מעץ בלבד, חלק או עם פיתוחים וגילופים שונים. אפשר לעומת זאת לראות שולחנות סלוניים שעשויים מזכוכית, עם רגליים מחומרים שונים כמו עץ, אבן, מתכת וכדומה. השיקול המרכזי ברכישה של שולחנות סלוניים הוא ההתאמה לעיצוב של הסלון כולו, על מנת ליצור הרמוניה עיצובית בסלון. בבחירה של שולחנות סלוניים, לעומת בריטי ריהוט סלוניים אחרים, אפשר להתפשר על האיכות, משום שמדובר ברהיט ללא שימוש מאסיבי, והחשיבות שלו היא בעיקר המראה היפה שלו.
פרנקו פרי
כאשר רוצים לקנות שולחנות סלוניים מעוצבים, מיוחדים ואיכותיים, היעד הוא לא אחר מאשר המותג הבינלאומי פרנקו פרי. חברת רוברטו דיזיין היא החברה אשר מייבאת כיום את מוצרי פרנקו פרי, ואת מוצרי חברת הבת שלה, מקס דיוואני, לארץ. שולחנות סלוניים, ספות, כורסאות, פינות אוכל, מנורות ועוד עשרות פריטי ריהוט ואביזרי עיצוב ייחודיים מיוצרים בחברת פרנקו פרי, תוך הקפדה על כל הפרטים הקטנים, אשר הופכים את הרהיטים שלהם למוצר מעוצב, איכותי ומיוחד. העיצוב של חברת פרנקו פרי הוא שמרני, נוח מאד ובעל מראה קלאסי ויפהפה, אשר אהוב על מרבית האנשים. עם פרנקו פרי, אתם יכולים ליהנות מסלון מעוצב ומרשים במיוחד.
רוצים ליהנות משולחנות סלוניים יפהפיים בבית שלכם? בואו כבר עכשיו לרכוש את הרהיטים המדהימים של פרנקו פרי!