קונזולות

בכל מסדרון ובכל כניסה, נכניס קונזולה

אל תשאירו חללים ריקים בבית. קונזולה מוסיפה חיים ועיצוב, בקלות ובכייף.

עבור הרבה אנשים, המסדרון הוא בדיוק זה – מסדרון. מקום שעוברים בו במטרה להגיע מחדר אחד למשנהו, מקום שהוא בעצמו לא באמת חשוב – מה שחשוב הוא לאן המסדרון מוביל. ולכן, בדרך כלל אנשים לא משקיעים במסדרון. וכן כניסה לבית – הרבה פעמים ליד הכניסה לבית יש קיר ריק. אנחנו חושבים שזו טעות גדולה. המקומות ה"ריקים" האלה בבית הם דווקא מקומות מרכזיים מאד, ואם נעצב אותם, הבית כולו ישתנה לטובה. הפתרון? קונזולות.

מה הן קונזולות, ולמה קונזולות חשובות?

קונזולות הן שולחנות צרות, קצרות, ונמוכות, שנכנסות לתוך חללים קטנים. אפשר למצוא קונזולות פשוטות ומעוצבות, איכותיות יותר ופחות, עשויים מחומרים שונים וצבועים בצבעים שונים. על הקונזולות אפשר להניח חפצים (למרות שלא מומלץ להפוך את הקונזולה למגנט עבור ערימת ניירות), תמונות, זר פרחים, ועוד. על הקיר שמאחורי הקונזולה אפשר לתלות תמונה מתאימה. בפרנקו פרי אנחנו מציעים מגוון של קונזולות, כולן באיכות גבוהה ובעיצוב מרשים ומקורי.

קונזולות שמתאימות לבית שלכם

בפרנקו פרי אנחנו מציעים מגוון רחב של קונזולות, שמתאימות לכל בית ולכל חדר. הקונזולות שלנו יכולות לעמוד לבד, מבלי שתשימו עליהן דבר, ועדיין להיראות יפות ומרשימות, כשהן יוצרות תחושה של יוקרה ואווירה בהתאם למה שאתם מעוניינים לייצר. בפרנקו פרי אתם תקבלו את השירות הטוב ביותר, יחד עם האיכותה גבוהה ביותר ובמחירים סבירים. בפרנקו פרי אנחנו מייבאים את כל הרהיטים שלנו מאיטליה, ותוכלו לבחור בין מותגים איטלקיים שונים, ולהנות מיחס אישי וייעוץ מתואם לצרכים האישיים שלכם ובחינם.

אנחנו בפרנקו פרי רואים את התפקיד שלנו בבירור: לעזור לכל בית בישראל לרכוש את הרהיטים האיטלקיים הטובים ביותר, במחירים הנמוכים ביותר. כל אחד שנכנס לחנות שלנו מרגיש שהוא לקוח יחיד ושהעולם כולו נעצר בכדי לעזור לו למצוא רהיטים שמתאימים לביתו שלו. כל שאלה וכל בקשה תיענה בהקדם האפשרי, על ידי צוות מסור ומדהים.

מחפשים קונזולות איכותיות? פנו לפרנו פרי עוד היום!