סיפריות

ספרית X

שם מלא* טלפון / סלולרי דואר אלקטרוני* סניףבחר סניףראשון לציוןבני ברקבאר שבעמשרדים מתעניין ב

ספריות

ספריות – זה רק פרנקו פרי!

ספרים, רבותי, ספרים! טוענים שהנוער של היום אינו קורא ספרים, אך למרות זאת במרבית הבתים אפשר למצוא הרבה מאד ספרים מכל הסוגים, לכל שכבות הגיל שבבית, מכל סוגות הקריאה, החל בסיפורת ועד לספרי לימוד. לכן אין פלא שספריות היו ועודן מוצר מבוקש. בשנים האחרונות חוזרות הספריות לאופנה של מרכז הבית, כאשר הן הופכות שוב להיות חלק מרכזי מן הסלון הביתי, או פריט ריהוט ייחודי שמוצב באזורים שונים בבית. חברת פרנקו פרי מציעה לכם מגוון רחב מאד של ספריות מרהיבות, שמתאימות לכל חדרי הבית.

ספריות

ספריות הן פריטי ריהוט ייחודיים. ספריות מיועדות, כמובן, לאחסון של הספרים בבית, באופן כזה שנוח לשלוף את הספרים הרצויים בכל זמן, לקרוא בהם ולהחזיר אותם למקומם. בעבר, ספריות נטו להיות עשויות מעץ מלא וכבד, ובגוונים כהים. כיום, לעומת זאת, ספריות משתלבות בסגנונות העיצוביים השונים של הבית, ומגיעות בסגנונות קלילים יותר – עץ דק יותר, צבעים בהירים יותר, סגנון עיצובי שמרני פחות ומעניין יותר, וכן הלאה. כיום אפשר למצוא ספריות שלמות אשר פרושות על פני אחד מקירות הסלון, וכן ספריות ללא גב, אשר משמשות גם כמחיצה בין חלקים של הבית. ספריות יכולות גם להיות מורכבות מאוסף של מדפים בודדים אשר יוצרים הרמוניה ייחודית.

פרנקו פרי

כאשר הקים פרנקו פרי את בית המלאכה הקטן שלו בדרום איטליה, הוא לא חשב שיבוא יום והוא יהיה אחראי לייצור של עשרות דגמי רהיטים מכל הסוגים, מספריות ועד כסאות. הוא עסק בתחילה בייצור של ספות וכיסאות בלבד, ובהן השקיע את כל כולו. העיצובים הנוחים והשמרניים שלו, וההקפדה שלו על כל פרט ופרט בייצור הרהיטים, קנו לו שם ומוניטין, ועד מהרה הלך בית המלאכה הקטן והתפתח, עד שהגיע למה שהוא כיום – מותג בינלאומי מצליח ומבוקש בעולם כולו. חברת רוברטו דיזיין, אשר מייבאת את הרהיטים של פרנקו פרי לארץ, דואגת להביא אליכם את מגוון הרהיטים האיכותיים והייחודיים של המותג הנפלא הזה.
מתעניינים בספריות ייחודיות לבית שלכם? בואו למצוא מגוון של דגמים מרהיבים, רק בחברת פרנקו פרי!