מיזנונים

מחפשים מיזנונים? אל תבזבזו זמן, בואו אלינו
בפרנקו פרי יש את המיזנונים הכי שווים בארץ

בכל סלון רהיט אחר תופס מקום מרכזי. בסלון אחד מדובר בשולחן אוכל, בסלון אחר הטלוויזיה, ובסלון שלישי מה שתופס את תשומת הלב של כולם היא הספה. השאלה המתבקשת היא, האם בעלי הבית התכוונו שרהיט הזה יתפוס את תשומת הלב של כולם ויהפוך לרהיט המרכזי? או שמא זה קרה בטעות, אך הם לא בדיוק יודעים לתקן? בין כך ובין כך, מיזנון מעולה יכול לעזור.

מיזנונים משדרגים את הסלון

מה הם מיזנונים? מיזנון הוא פריט שמטרתו להוות מקום איחסון עבור הפריטים הנחוצים לחדר, וכן משטח שאפשר לשים עליו את החפצים המרכזיים. בהרבה בתים, המיזנון משמש גם מעמד לטלוויזיה, אך בבתים אחרים, בעלי הבית החליטו לשים עליו עציצים ופרחים, ולהשאיר מקום גם לניירות וצעצועים. המשותף לכל המיזנונים הן המגירות והמדפים. מיזנון הוא בדרך כלל צר וארוך, אך כאמור, מטרתו לשמש מקום איחסון אבל בעיצוב יפה ובטעם טוב.

את המיזנונים בדרך כלל שמים ליד קיר, כשאפשר לתלות מעליהם תמונות או ציורים. לא נשים את המיזנון באמצע הסלון כשהוא עומד שם לבד, מפני שהוא לא שולחן צד או קפה, והוא בדרך כלל גבוה מספיק שאם נשים אותו באמצע – הוא ייצור הפרדה בין שני צידי החדר. המיזנונים שנשים באמצע החדר הם בדרך כלל נמוכים מאד, נמוכים מגובה הספות ונמצאות באמצע כעין שולחן קפה נמוך עם מגירות.

בפרנקו פרי תמצאו את מבוקשכם

בפרנקו פרי אנחנו מציעים מיזנונים מכל הסוגים ובכל העיצובים, כולם תוצרת איטליה ומיובאים לפה במיוחד בשבילכם. בפרנקו פרי תקבלו גם ייעוץ והכוונה, והרבה עזרה למצוא את המיזנון המתאים ביותר לסלון ולבית שלכם. בפרנקו פרי אנחנו שמים דגש של שירות לקוחות, איכות גבוהה של הסחורה, הקשבה, ויחס אישי. כשאתם נכנסים לפרנקו פרי, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות. תיכנסו אלינו ותבחרו חברה, צבע, וסגנון של המיזנון שלכם.

אם אתם מחפשים מיזנונים שווים, תיכנסו לחנות של פרנקו פרי עוד היום!