חדרי שינה בהרצליה

חדרי שינה בהרצליה

חדר השינה שלנו הוא אמנם חדר הנמצא בירכתי הבית, אך בניגוד למטבח ולסלון המקבלים את מרב תשומת הלב, חדר השינה הוא החדר אשר בו אנחנו מבלים חלק ניכר מיממה. בחדר השינה אנחנו מטעינים את הסוללה שלנו ואוגרים כוח ליום הבא. חדר השינה ראוי בשל כך לתשומת לב מיוחדת בעת שמתכננים אותו ועומדים לעצב אותו מחדש.

חדרי שינה אלו חדרים שיכולים להיות פשוטים ועממיים, אך הם גם יכולים לקבל עיצוב מיוחד ומהודר במיוחד. תלוי איך מתכננים אותו וכמובן שתלוי היכן רוכשים את הריהוט ואת האקססוריז לחדר השינה. אם אתם מעוניינים בחדר שינה מהודר ומלכותי, הכתובת שלכם זה – חברת פרנקו פרי!

קצת על המותג – פרנקו פרי

פרי פרנקו הקים לפני שנים רבות את בית המלאכה הראשון שלו באיטליה מבלי שידע מה עתיד לצאת מאותו בית מלאכה קטן. כיום כבר כולם מכירים את פרי פרנקו המותג שיצא מאלמוניותו וכיום כל מי שמבין באיכות ויוקרה, בוחר ברהיטים שלך פרי פרנקו. אצל פרי פרנקו ניתן להשיג חדרי שינה לצד מערכות ישיבה, פינות אוכל, מזנונים, שולחנות ואת כל הריהוט המשלים לבית. מדובר במוצרים העשויים עם הרבה אהבה עם תשומת לב רבה, ובמלוא המומחיות והמקצועיות. אצל פרנקו פרי נעשה שימוש במוצרים ובחומרי ייצור איכותיים בלבד כאשר מדובר במגון רחב של חומרי ייצור, בבדים ובעורות בזכוכית ובמתכות בפליז ובנחושת ובגוון סוגים של עצים שונים.

חדר השינה שלכם זקוק לתכנון מדוקדק, של צוות מנוסה, בליווי המקצועיות של אדריכלים ושל מעצבי פנים, שיבנו עבורכם ויתכננו את העיצוב של החלל עם מפרטי המידות המדויקים עם סקיצות של המוצרים הנשתלים בתוך התכניות כדי לקבל את כל האופציות למיצוי הכי נכון והכי מדויק של תכנון והצבת הרהיטים בחלל.

חברת פרנקו פרי היא חברה המציעה את חדרי השינה היוקרתיים ביותר תוך ליווי מקצועי של אדריכלים, מעצבי פנים וצוות מיומן שיעצב את חדר השינה המוצלח והמהודר ביותר.

ותזכרו, יום טוב מגיע לאחר לילה טוב!

רק לאחר שנת לילה איכותית וטובה בחדר שינה נוח ונעים, יבוא יום מוצלח הרבה יותר.