ספות מודלוריות

אם אתם אנשים שאוהבים שינויים, אוהבים לשנות את עיצוב הבית לעיתים תדירות אך לא תמיד ברשותכם התקציב לשיפוץ או שינוי רהיט כזה או אחר, ספה מודלורית הינה הפתרון האולטמטיבי עבורכם!

מערכת מודולרית של ספות היא מערכת ישיבה חדשה, יחסית, המעניקה אוסף של מבנים המיועדים לישיבה בגדלים ובצורות שונים, באמצעותם ניתן לעצב מערכת הישיבה כל פעם מחדש. כל חלק יכול להשלב עם משנהו, וכך, אנחנו יכולים לקבל ספה אחת ארוכה, ספה פינתית, ספה מעוגלת או בעלת ישיבה משני צדדיה.

ספה מודולרית יכולה להשתלב למעשה בכל חלל. כך, אם הסלון שלכם מוארך, תוכלו להתאים הספה שלכם לסוג סלון זה. אם מגיעים אליכם אורחים רבים, תוכלו להזיז הספה ולהפוך אותה לפניתית, או לפרק אותה לחלוטין ולשים כל חלק שלה בקצה אחר של הסלון.

כמו כן, לעיתים ריהוט גדול  ומסיבי, כמו ספות, עשוי להגביל יכולות העיצוב שלנו בבית במידה ואנו רוצים לשנות את מראה החדר. ספה מודולרית תתאים עצמה לדרישות שלנו, כך שנוכל לשנות הבית כאילו עבר שיפוץ מאפס, רק על ידי שינוי צורת הספה והוזזת מספר רהיטים נוספים.

הספה המודולרית תאפשר לכם לנצל מיטב החלל שלכם, וכן להוסיף צבעוניות לכלל החדר.

כמו כל מערכות הישיבה, מגיעות הספות המודולריות במגוון הגדלים ומגוון הצבעים, כשכמובן, ניתן לבחור את סוג הריפוד. ניתן לבחור מערכת שתורכב מספות מרובעות, עגולות או שילוב של השתיים.

פרנקו פרי- מי אנחנו?

את הקדיט אנו צריכים לתת לפרנקו פרי, שלמעשה החל הכל בעייריה איטלקית. פרנקו הקים בית מלאכה, ולאחר עשרות שנים, מספר דורות קדימה, הפך שמו לעסק משפחתי נרחב ביותר, ומכאן- למותג.

כל הרהיטים שלנו מיוצרים בדרום איטליה, כאשר כיום ברשותנו מגוון של כ-200 ספות, על פי חזונו של פרנקו.

סגנון העיצוב של פרנקו, יחד עם ההתפתחות הטכנולוגית והתעשייתית, הובילו את המותג ליצור ספות איכותיות, בכל הגוונים והגדלים, כך שלמעשה, כל אחד יכול למצוא את מקומו בעיצובים שלנו.

אתם מוזמנים לבקר אותנו ולהתרשם בעצמכם בסניפים שלנו בבני ברק ובבאר שבע.