פינות אוכל

פינות אוכל, לאירוח בסגנון מיוחד

הבית המודרני של היום זוכה לתשומת לב רבה, הרבה יותר מאשר הבתים בשנים עברו. אם לפני חמישים שנה היו הבתים בנויים באופן פרקטי ופונקציונלי ורק בתים של בני אצולה נהנו מיוקרה ועושר מיוחדים, הרי שהיום הפכה היוקרה למושג כמעט עממי וכל אחד בכל רמה מנסה לאמץ לעצמו אי אלו סממני יוקרה בעיצוב של הבית.

הבתים של שנות האלפיים שונים בתכלית מהבתים של לפני דור או שניים. בעבר נהנו אנשים מיגיע כפיהם ורכשו רק את שהתקציב אפשר להם ודבר לא מעבר לכך. העדר האפשרויות של קניה באשראי או בצ'קים דחויים גרם לכך שהאדם חי מהיד לפה ולא חרג מעבר לאפשרויות התקציביות שלו. היום אנחנו לא בהכרח עשירים יותר אך אפשרויות האשראי שהבנקים מעמידים לפנינו גורמים לנו לרכוש פריטים וחפצים שהם מעל ומעבר ליכולת הכלכלית שלנו אך אנחנו בכל זאת מתפתים לעשות זאת הודות להלוואות הנדיבות שהבנקים מציעים לנו ואפשרויות האשראי המפליגות. עיצוב הבית זוהי ההוכחה הכי בולטת היות ושם מושקע הכסף הגדול ורק בזכות אפשרויות הפריסה של התשלומים אנחנו מצליחים לעמוד בהם.

פינת אוכל – לאירוח ברמה גבוהה

אין ספק שאחת מפינות החמד שבבית זוהי פינת האוכל. פינת האוכל היא הפינה הכי פופולארית בבית. שם אנחנו מבלים יחד עם בני הבית בזמן הארוחות ושם אנחנו גם יושבים עם האורחים. פינת האוכל צריכה להיות משום כך מתוכננת היטב באופן שהוא יהיה נוח, מזמין, חמים וביתי בו זמנית. מדובר ברשימת דרישות ארוכה למדי אך פינות האוכל המדהימות הקיימות כבר בבתים רבים יעידו כי הדבר אפשרי.

איך נראית פינת אוכל מושקעת?

פינת האוכל המושקעת והמיוחדת תכלול בדרך כלל דלפק מסוגנן ומתאים לחלל בו הוא מוצב. כסאות הבר מותאמות לגובה של הדלפק ומתאימות מבחינת הצבע, המרקם והסגנון העיצובי שלהם, התאורה זוכה אף היא לתשומת לב מרובה והיא מותקנת בהתאמה מלאה לאזורי הישיבה ולמניעת סנוור.

אין ספק כי פינת אוכל מסוגננת ומעוצבת היטב משדרגת את המראה העיצובי של כל הבית ומעניקה לו טעמים ביתיים וחמימים לצד אקסקלוסיביות ויוקרה.

השילוב המנצח יוצר את פינת האוכל המושלמת!