אביזרים

אביזרים

אביזרים לעיצוב הבית – קונים אצל פרנקו פרי!

עיצוב הבית הוא תהליך גדול, שכולל הרבה מאד פרטים. עיצוב הבית מתחיל בצבע של הקירות, ברהיטים הגדולים וכדומה, וממשיך בפריטים הקטנים, באביזרים אשר מעניקים לבית צביון מיוחד, סגנון משלו, אווירה אישית שיש רק בבית הזה. כל סגנון עיצובי דורש אביזרים שונים, מעטים או מרובים, אשר יוצרים יחד את הסגנון הכללי של הבית, ואת הסגנון הייחודי של בני הבית. חברת פרנקו פרי מביאה אליכם מגוון סוגים של אביזרים יפהפיים לעיתוב הבית, כדי שתוכל וליהנות מבית מעוצב בדיוק כמו שאתם אוהבים.

אביזרים

אביזרים לעיצוב הבית הם המוצרים שיוצרים את האוויר והאווירה בבית. לעיתים הם אפילו משמעותיים יותר מן הרהיטים הגדולים שבבית. אביזרים יכולים להיות, למשל, אביזרי תאורה – מנורות תקרה ייחודיות, מנורות קיר ורצפה, ספוטים מעניינים וכן הלאה. אביזרים יכולים להיות עציצים, אדניות וכלים אחרים לצמחים מפתיעים. אביזרים יכולים גם להיות קישוטים ואביזרי נוי בפני עצמם – אגרטלים, בובות חרסינה, מדפים ייחודיים וכן הלאה. כל אחד יכול לבחור את האביזרים שמתאימים לסלון שלו ולבית שלו בכלל, וכך ליצור אווירה מיוחדת ואישית של הבית, על פי הטעם האישי שלו. אין שני בתים שמעוצבים בצורה זהה, ואפילו לא דומה, וכל אחד יכול לבטא בקלות את הטעם האישי שלו.

פרנקו פרי

המותג הבין לאומי של פרנקו פרי, אשר מיובא כיום לארץ על ידי חברת רוברטו דיזיין, התחיל את דרכו כבית מלאכה קטן לייצור של ספות וכיסאות, אי שם בדרום איטליה. ההתמקדות של פרנקו פרי בכל הפרטים הקטנים של הרהיטים שלו, העיצוב הנוח שיצר והאיכות שהקפיד עליה, הובילו להתפתחות האדירה של המותג, והפכו אותו למה שהוא היום. כיום, חברת פרנקו פרי, יחד עם חברת הבת שלה, חברת מקס דיוואני, יוצרות מגוון רחב של רהיטים יפהפיים ושל אביזרים מיוחדים לעיצוב הבי, אשר הופכים כל בית ליצירת אמנות, למרכז עיצובי – והכל באיכות מדהימה. גם אתם יכולים ליהנות מן האביזרים הייחודיים של פרנקו פרי.
רוצים לעצב את הבית עם אביזרים מרהיבים? בואו ליהנות ממגוון הרעיונות היצירתיים והעיצובים המרהיבים של פרנקו פרי!