שולחן נחושת

שולחן נחושת מעוצב – עיצוב יוקרתי מבית פרנקו פרי

אם אתם מעוניינים ביצירת מראה מרשים ויוקרתי בעיצוב חללים שונים בבית או בבית העסק שלכם, שימוש בריהוט מתאים הוא הצעד הנבון ביותר על מנת להגשים את המטרה. שילוב שולחן נחושת מתאים לסגנונות עיצוב שונים ויוצר מראה יוקרתי ואלגנטי בכל חלל בו הוא מוצב. לרכישת שולחן נחושת בחברתנו יתרונות רבים שיוכלו לענות על מגוון דרישות עיצוביות ופרקטיות לבית או לבית העסק.

מה הוא שולחן נחושת?

שולחן נחושת הוא שולחן העשוי כולו מחומר גלם נחושת או עשוי מחומר גלם אחר ומצופה בציפוי נחושת. שולחן נחושת יכול לשמש למגוון שימושים אך שימושיו העיקריים הם כפריט דקורטיבי עיצובי מוסף בעיצוב. שולחן נחושת אינו רהיט עיקרי אלא מיועד כתוספת מעוצבת לסלון,חדר עבודה, משרד, לעיצוב פינות ישיבה ועוד.

מגוון עיצובים

אנחנו בחברת פרנקו פרי מקפידים להעניק ללקוחותינו את מגוון אפשרויות הבחירה הרחב ביותר שאנו יכולים להציע. תוכלו למצוא אצלנו מבחר רחב של עיצובי שולחן נחושת מרשימים היוצרים אווירה יוקרתית ואלגנטית בכל חלל. שימוש שולחן נחושת כפריט דקורטיבי יכול להעניק אווירה תוספת מעוצבת וייחודית לחלל.
מעוניינים ברכישת שולחן נחושת אך עדיין מתלבטים? הצוות המקצועי שלנו בפרנקו פרי יוכל להעניק לכם את הייעוץ המקצועי המעולה ביותר

עמידות לאורך זמן

נחושת הוא חומר גלם שעליו להיות מתוחזק בצורה נכונה על מנת לשמור על עמידותו לאורך זמן. מאחר ונחושת היא מתכת המושפעת מתנאים מסוימים כמו מים, חום, לחות ורטיבות יש לדאוג להשתמש בתכשירי הניקוי הנכונים ביותר על מנת לא לפגוע באיכות הנחושת ולהפיק את מירב הפוטנציאל ממראה שולחן נחושת מעוצב.

מחירים

אנחנו בחברת פרנקו פרי מקפידים תמיד על מחירים אטרקטיביים על כל הרהיטים שלנו וגם ברכישת שולחן נחושת. תוכלו להתרשם ממגוון העיצובים הרחב שאנו מציעים ולבדוק את טווח המחירים הנוח שלנו לכלל לקוחותינו.

ייעוץ אישי

מעוניינים ברכישת שולחן נחושת אך עדיין מתלבטים? הצוות המקצועי שלנו בפרנקו פרי יוכל להעניק לכם את הייעוץ המקצועי המעולה ביותר שיוכל לסייע לכם בבחירת אביזרים וריהוט לבית או לבית העסק בהתאם לסגנון העיצוב הרצוי.
התקשרו אלינו עוד היום או הגיעו לאולמות התצוגה והתרשמו ממבחר רחב של עיצובים ודגמים מקוריים ויוקרתיים של שולחן נחושת.