מנורה שולחנית

מנורה שולחנית
סטודנט? תלמיד? מעדיף ללמוד בשעות הלילה ולא מעוניין להעיר את הסובבים אותך? עוסק במלאכה שדורשת אור רב והמנורה שמעל השולחן לא מספקת אותך?
זה הזמן להצטייד במנורת שולחן, שתאפשר לך לראות טוב יותר את המתרחש מולך.
כידוע, במידה ומאמצים את העיניים, מתחילים לסבול מכאבי ראש כך שהפעולה שאנו מבצעים במרבית המקרים- נעצרת, על מנת לאפשר לראש ולעיניים לנוח מעט טרם נמשיך.
הצטיידות במנורת שולחן תאפשר לכם עבודה רציפה, ללא כל כאבי ראש או עיניים.

איזו מנורה לרכוש?

כיום קיימים סוגים רבים ומגוונים של מנורות שולחן, כאשר המנורות יכולות להגיע בעיצוב הקלאסי ביותר של עמוד ומעליו נורה המכוסה באהיל כלשהו. ישנן מנורות אותן מבריגים לקיר שליד השולחן, וכך למעשה איננה תוספת מקום על השולחן עצמו, או מנורה המוברגת לשולחן עצמו (באמצעות קליפסים וחיזוקים).
קיימות מנורות המעניקות אור רב, כאשר יש צורך בנורה בעלת ואט גבוהה, וכן מנורות הנותנות אור עדין יותר. כמו כן, יש מנורות שולחן המיועדות לדקורציה בלבד.
קיימות מנורות משוכללות, בהן גם שעון ורדיו, כך שמקבלים למעשה שלוש באחד, מה שחוסך מקום רב על השולחן, במיוחד במידה והשטח עליו יש לנו לעבוד הוא קטן.

מעוניינים לראות מגוון רחב של מנורות שולחן בעיצוב מיוחד?

פרנקו פרי. העיצובים שלנו הינם על פי השראה איטלקית, בדיוק כפי שהחל פרנקו פרי בדרום איטליה, כשפתח בית מלאכה קטן לעיצוב רהיטים לבית. הייחודיות שלנו היא ההתמקדות בפרטים הקטנים והייחודיים, כאשר בסופו של יום, אתם מקבלים מוצר מוגמר מדהים ביופיו, יוצא דופן ובמחיר נוח למדיי. כל המוצרים שלנו, בניהן גם מנורות השולחן, מיוצרים בדרום איטליה ומיובאים לארץ.
רכישת מנורת שולחן אצלנו תבטיח לכם מנורה איכותית, בעל יופי שונה אותו לא תמצאו באף מקום אחר. כמו כן, המנורות שלנו יכולות להכיל סוגים שונים של נורות, כך שברשותכם לשלוט על גובה האור או איכותו, באמצעות סוג הנורה שתמקמו בה.
אתם מוזמנים להגיע לאחד מסניפנו על מנת להתרשם מהמבחר המיוחד והעצום, או לצפות בו באתר האינטרנט שלנו.