קונזולות ממתכת

קונזולות ממתכת – זה רק פרנקו פרי!

כאשר אתם מעצבים את הבית, אתם בוודאי לא מסתפקים בריהוט בסיסי ובצביעה של הקירות. עיצוב הבית כולל פריטים רבים ומגוונים אשר יוצרים את הסגנון הייחודי של הבית, את האווירה שבו, ואשר משקפים את הטעם האישי של בני הבית. קונזולות ממתכת הן אחד מן האבזרים המיוחדים האלה, אשר יוצרים סגנון אישי וייחודי לכל בית. חברת פרנקו פרי מייצרת עבורכם מגוון דגמים של קונזולות ממתכת, כמו גם מחומרים אחרים, לעיצוב ייחודי ומרשים של הבית שלכם.

קונזולות ממתכת

קונזולות הן למעשה שולחנות נוי קטנים, אשר לרוב מוצבים בצמוד לקיר. קונזולות מתאימות כמדפי נוי, או כמדפים שימושיים קטנים, והן בעיקר מוסיפות לסגנון ולעיצוב של הבית. קונזולות יכולות להיות עשויות מחומרים רבים, מעץ ועד זכוכית. קונזולות ממתכת הן נפוצות מאד, והן יוצרות מראה אשר משלב את הפשטות הקלאסית עם המינימליזם המודרני, כך שהן מתאימות כמעט לכל בית אשר מעוניין בעיצוב מרענן. קונזולות, כאמור, משמשות למגוון מטרות, ואפשר למצוא קונזולות, גם קונזולות ממתכת, בעלות אפשרות הרחבה והפיכה לשולחן גדול. עם זאת, המטרה העיקרית של קונזולות ממתכת הייתה תמיד, ונשארה, הנוי והעיצוב של הבית. כאשר רוכשים קונזולות ממתכת, אפשר ליצור מגוון שילובים ועיצובים מרהיבים בכל חדר בבית.

פרנקו פרי

קונזולות ממתכת כלל לא היו בראש מעייניו של פרנקו פרי, כאשר הקים את בית המלאכה הקטן שלו, אי שם בדרום איטליה. שם הוא התעתד, למעשה, לייצר רק ספות, ואולי גם כסאות. אך הלקוחות שלו גילו שהם מרוציםמעל לכל ספק. ההקפדה על הפרטים הקטנים, האיכות הגבוהה של הרהיטים, העיצוב הקלאסי, הנוח והמיוחד של פרנקו פרי – כל אלה הפכו אותו מייצרן רהיטים קטן למותג בינלאומי מבוקש. חברת רוברטו דיזיין, אשר מביאה את רהיטי פרנקו פרי לארץ, דואגת להביא אליכם מגוון רחב של רהיטים מן הקולקציה הייחודית של פרנקו פרי, על מנת שכל אחד יוכל ליהנות מקונזולות ממתכת או מכל רהיט איכותי אחר.
מחפשים קונזולות ממתכת בעיצובים מיוחדים לבית שלכם? בואו עוד היום לפרנקו פרי, ותיהנו ממבחר דגמים יפהפיים!