פינות אוכל מגרניט פורצלן

גרניט פורצלן הינה למעשה סוג של אריח קרמי, בעל עמידות גבוה במיוחד. אי לכך, בפרנקו פייר הוחלט כי אם האריח איכותי מספיק על מנת לשאת משקלי רהיטים ואנשים, הוא וודאי יהיה איכותי ועמיד על מנת ליצור ממנו פינות אוכל.
פינת אוכל הינה אחד המרכיבים העיקריים והחשובים בבית, שכן במהלך השבוע, במרבית המקרים, אין כל כך זמן לקיים ארוחות משפחתיות, וגם אם כבר יש את הזמן, לרוב לא תמיד נמצאים בבית בדיוק באותו הזמן. לשם כך נועדו ארוחות שישי, ולצורך ארוחת שישי או כל ארוחה משפחתית גדולה, קיים הצורך בפינת אוכל איכותית וגדולה.
בדיוק לשם כך יצרנו את פינות האוכל מגרנית פורצלן- מדובר בשולחן איכותי ומסיבי, הניתן להזמינו במגוון הגדלים ומכלל סוגי הגרנית פורצלן. אתם יכולים להחליט על עובי השולחן וכן האם תהיה באפשרותו להפתח ולהתרחב לשולחן גדול יותר.
שולחן מגרניט פורצלן עמיד יותר, וילך אתכם לאורך שנים רבות. כמו כן, נוח יותר לתחזוקה ולניקוי, בהשוואה לפינות אוכל מעץ או פורמייקה.
השולחנות שלנו מגיעים במגוון העיצובים, בין אם מדובר בשולחן עגול, מרובע, מלבן או משושה.
טרם רכישת השולחן, חשוב לחשוב היטב היכן אתם עתידים למקמו, שכן עשוי הדבר להשפיע על אופן עיצובו, הן מבחינת צבעו והן מבחינת צורתו.
לאחר רכישת השולחן, תוכלו לצרף לו כיסאות תואמים.
אם אתם מתלבטים ומעוניינים לבחון עוד, אתם מוזמנים להגיע לאחד מסניפנו על מנת לסייר ולבדוק.
הרהיטים שלנו מיוצרים באיטליה, מה שמבטיח איכות מהדרגה הראשונה, כאשר זמן הגעה של רהיט עשוי לקחת מספר שבועות מרגע הזמנתכם עד לרגע הגעתו לארץ ואל ביתכם.
אנחנו בפרנקו פרי גדלנו מתוך ערכים של משפחת פרי שהתפתחה והלכה והפכה את עבודתו של אב המשפחה, פרנקו פרי, בדרום איטליה, לאימפריה של ממש.
העיצובים שלנו הינם בעלי קריצה לעיצוביו הראשוניים של פרי, כשהמפעל שלנו ממוקם בדרום איטליה. על כן, מובטח לכם רהיט איכותי, עמיד ובעל עיצוב איחודי, אותו לא תוכלו למצוא באף מקום אחר ברחבי הארץ. אתם מוזמנים לבקר!