שולחנות צד

שולחנות צד

משדרגים את הסלון? תקנו שולחן צד


שולחנות צד מבית פרנקו פרי משדרגים לכם את כל הבית

אם אתם משדרגים את הסלון, מעצבים אותו מחדש, או פשוט קונים מערכת ריהוט חדשה, ייתכן שכדאי לכם מאד לקנות שולחן צד. שולחנות צד מוסיפים תחושה של יוקרה לסלון כולו, נוחים מאד למי שיושב על הספה, וכן מאפשרים לילדים ולמבוגרים להנות ממקום להניח עליו כוס קפה, עיתון, או משחק משפחתי. אך השאלה המתבקשת היא, איך בוחרים נכון שולחנות צד?

מיקום, צבע, וגובה של שולחנות צד

שולחנות צד אפשר לקנות בכל הגדלים, בכל הגבהים, וכן בכל הצבעים. ואם לא מצאתם בצבע שרציתם, בדרך כלל אפשר לצבוע אותו. (אבל בינינו, מי צובע שולחן צד איטלקי ויוקרתי? אף אחד…) כשאנחנו מדברים על שולחנות צד, המיקום הוא דבר מרכזי וחשוב. שולחן צד אכן כדאי לשים בצד, אך חשוב לא "להסתיר" אותו בפינה נידחת.
הצבע של שולחן הצד לא חייב להיות צבע המתאים לשאר הסלון. שולחן הצד אכן יכול להיות בצבע של הספות ושולחן האוכל, אך באותה מידה יכולה להיות צבע בולט ושונה יותר, שמוסיף מודרניות ואנרגיה לשאר החדר. ולגבי גובה השולחן, עדיף שיהיה בגובה הספה, כדי שיהיה נוח להושיט יד וכן לשחק עליו משחקים כשיושבים על הספה. לכן, כדאי לקנות את הספות ושולחן הצד יחד, ולראות איך הם משתלבים.

שולחנות צד קונים רק מפרנקו פרי

בפרנקו פרי אנחנו מאמינים שלכל סלון יש את הרהיטים שלו. את הרהיטים שלנו אנחנו מזמינים מאיטליה, שם מעצבים ומייצרים את הרהיטים היוקרתיים והאיכותיים ביותר בעולם. בפרנקו פרי אנחנו מומחים בעיצוב ובריהוט, ונוכל לייעץ לכם על איזה ספות ושולחנות צד כדאי לכם לקנות.
בפרנקו פרי נשמח לשוחח איתכם על שילוב ומיקום של שולחנות צד שונים, בהתאם לשאר הסלון עליו אתם חולמים. תוכלו לתאר לנו את סלון החלומות שלכם, ואנחנו נמצא את השילוב המנצח של איכות איטלקית, צבע, וסגנון שמתאים בדיוק לבית ולטעם האישי שלכם.

מחפשים לקנות שולחן צד איכותי ויפה? פנו לפרנקו פרי עוד היום!