טונין קאזה

הריהוט האופנתי ביותר, בסלון שלכם
כל מה שרציתם לדעת על המותג של טונין קאזה

מה אתם מחפשים כשאתם מחליטים לקנות רהיטים חדשים? מה חשוב לכם, ועל מה אתם מוכנים לוותר? רוב הסיכויים שחשוב לכם האיכות, העיצוב, המחיר, ועוד דברים בסגנון. ומה לא חשוב? לא תמיד חשוב המותג, לא תמיד חשוב אם זה מאה שקלים פחות או מאתיים יותר, ולא תמיד חשוב איפה הרהיטים מיוצרים. כאן הטעות.

אחד הדברים החשובים ביותר בקניית הרהיטים, הוא ארץ הייצור. רהיטים שמיוצרים בסין יהיו באיכות נמוכה יותר, רהיטים שמיוצרים בארץ יהיו באיכות סבירה אך לא תמיד גבוהה, אבל רהיטים מאירופה, ובפרט מאיטליה? אלו הרהיטים האיכותיים ביותר, בכל העולם. בפרנקו פרי אנחנו עוסקים בייבוא רהיטים מאיטליה, במיוחד עבורכם, מפני שאנחנו מאמינים שללוקחות ישראליים מגיע לקבל את הרהיטים הטובים ביותר.

מה מיוחד ברהיטים של טונין קאזה?

בפרנקו פרי אחד המותגים שאנחנו מייבאים, הוא "טונין קאזה". טונין קאזה הוא מותג איטלקי מעולה ואיכותי. מדובר ב חברה שמייצרת רהיטים באיכות הגבוהה ביותר, ובסגנון מודרני אך קלאסי, עם נגיעות ייחודיות ודגש על הפרטים הקטנים. כל הרהיטים של טונין קאזה הם מיוחדים במינם, והתוספות הקטנות והמיוחדות שחברת טונין קאזה מוסיפה, הן שעושות את ההבדל בין הרהיטים ה"שגרתיים" של חברות אחרות והרהיטים של טונין קאזה.

בטונין קאזה, מייצרים מגוון של רהיטים, אך המומחיות המיוחדת שלהם היא שולחנות. שולחנות מכל הסוגים – שולחנות קפה, שולחנות אוכל, שולחנות נמוכים לסלון, שולחנות עגולים, ועוד, ועוד. כל שלחן הוא שונה, כל שלחן הוא מיוחד, וחברת טונין קאזה לוקחת את השולחנות הפשוטים ביותר ובונה מהם שולחנות מעוצבים ומיוחדים, וכמובן, באיכות מתאימה.

בפרנקו פרי מבטיחים לכם איכות

כשאתם מגיעים לחנות של פרנקו פרי, אתם מקבלים שירות. שירות עם חיוך, ייעוץ והכוונה לעזור לכם למצוא את הרהיטים שאתם חיפשתם, והצעות שמתאימות לחלום שאתם רוצים להגשים בקניית הרהיטים החדשים לבית שלכם. בלי לחץ, בלי התחייבות.

מחפשים ריהוט חדש ומושלם? תגיעו היום לפרנקו פרי ותשאלו על המותג "טונין קאזה"!