ספה נפתחת למיטה

LOBELIA-AMB

pdficon-01

Save

ספה נפתחת למיטה

מי לא רוצה לארח אירוח מושלם ולשכן את אורחיו במיטה נוחה ולתת להם הרגשה של נוחות ומקום בבית? בשביל זה ישנה הספה - שהיא גם מיטה
פתרון מושלם
כשאנו מזמינים אורחים, וכשההורים או בני משפחה אחרים קופצים לביקור, אף פעם לא נעים להתמודד עם הדילמה של איפה הם ישנו, ומאוד לא נעים להציע להם את הספה. כמובן שהיינו רוצים שיהיה לנו את חדר האורחים המושלם, זה שיכולנו להציע לכל מי שבא להתארח או רק קפץ לביקור, אבל כשהבית קטן והמקום

לא מאפשר, נאלץ להסתפק בפתרון אחר שישביע את רצונם ואת נוחיותם. לשם כך קיימת הספה שנפתחת למיטה, בדרך זו ניתן להפוך את הספה למיטה נוחה ומרווחת בקלות וללא מאמץ רב, סט מצעים - והספה שלנו הפכה למיטה מושלמת. פתרון נוח לכל עת. כך, גם אם ביתנו קטן וחמים, לא נאלץ לוותר על אפשרות האירוח, ונוכל למקם את הספה בפינה כלשהי בבית, ובעת הצורך נפתח את הספה ונפתח אותה למיטה מושלמת.

לכל פינה בבית

מאחר שהמיטה מתקפלת ונסגרת לספה קומפקטית, ניתן להציב אותה בפינות רבות בבית ואין צורך לייחד לה שטח גדול ורב. ניתן לשים אותה כמובן בסלון כספה עיקרית למי שיש סלון קטן, או כספה נלווית במידה וכבר יש סלון בבית. הספה יכול להיות אף ממוקמת באחד מחדרי השינה בבית במידה וקיים בחדר זה מספיק מקום לפתיחת הספה, או כמובן בחדר אורחים בו תשמש הן כספה והן כמיטה לאורחים. הספה קומפקטית, ניתנת כמובן גם להזזה בקלות ממקום למקום ולהצבה במקום הרצוי לפתיחתה בבוא העת. מלבד היותה ספה נפתחת הספה משמשת גם כספה נוחה לכל דבר לשם ישיבה או שכיבה, ולכן הצבתה בסלון הבית מספקת מקומות ישיבה נוספים לבני הבית או לאורחים היושבים בסלון.
ספה נפתחת למיטה מהווה פתרון קל ונוח לכל מי שגר בבית קטן ומחפש פתרון לאירוח קל נעים, וכן לכל מי שמחפש רהיט קומפקטי ונעים בעל מס' שימושים.