ספות ימינה ספות שמאלה

ספה דגם ALBACHIARA

ALBACHIARA pdficon-01

ALBACHIARA – יופי של נוחות!

בעיצוב הסלון, הרבה אנשים מחפשים שילוב שלעיתים נראה בלתי אפשרי. הם רוצים נוחות ופינוק בסלון, כדי שכל בני המשפחה, כולל הילדים, יוכלו ליהנות ולבלות בסלון. הם רוצים עיצוב מרשים, שיאפשר להם להתגאות בסלון שלהם. הם רוצים יוקרה, והם רוצים
גם ייחודיות שתאפשר להם לבטא את המקוריות ואת היצירתיות שלהם. והם רוצים גם פרקטיקה ונוחות בסלון הביתי שלהם. לא תמיד השילוב הזה הוא ריאלי, אך עם ספה מדגם ALBACHIARA של חברת פרנקו פרי, הכול הופך לאפשרי.

ALBACHIARA

ספה מדגם ALBACHIARA של פרנקו פרי היא ספה ייחודית שיש בה הכול. היא רכה, נוחה, ובעלת קווים פנימיים מעוגלים ומזמינים. הקווים החיצוניים שלה, לעומת זאת, חלקים, מדויקים ומשדרים יוקרה. העיצוב של הספה הפינתית המיוחדת הזו הוא בדיוק כמוה – ייחודי ומקורי, עם רגלי מתכת רחבות ויוקרתיות, אשר עומדות בניגוד מרענן לצבעים הכהים והביתיים של הספה. גווני החום והאפור שולטים בדגם ALBACHIARA, ויחד עם ריפוד הבד הנעים למגע, הם מעניקים לה תחושה ביתית וחמימה. הבד עצמו הינו בד דוחה כתמים, כך שמדובר בספה פרקטית ונוחה במיוחד. ספה מדגם ALBACHIARA היא ספה נוחה לישיבה ולשכיבה, והיא הרהיט המושלם בסלון שלכם.

פרנקו פרי

חברת פרנקו פרי החלה את דרכה כבית ייצור קטן לספות, בדרום איטליה. כבר אז, ידע פרנקו פרי מה הוא מעוניין להעניק ללקוחותיו: את השילוב המושלם בין נוחות מלאה ופינוק מושלם, לבין עיצוב קלאסי ונעים לעין. הוא אכן הצליח בכך, והפך את חברת פרנקו פרי למה שהיא היום – מותג בינלאומי מבוקש, אשר מגיע גם לארצנו הקטנה, על ידי חברת רוברטו דיזיין. חברת פרנקו פרי מציגה כיום מספר מותגי בת, ומבחר עצום של ספות ושל רהיטים אחרים לסלון, כולם בעיצובים מרשימים ויפהפיים, וכולם נוחים בצורה מדהימה. הספות של פרנקו פרי מתאימות לכל סלון, ומאפשרות לכם ליהנות מאיכות מושלמת, מאחריות מלאה ל-10 שנים, ומשירות מקצועי ואדיב.
רוצים ספה שהיא גם יפה, גם נוחה, גם ייחודית? בואו למצוא את כל החבילה, בספה מדגם ALBACHIARA של פרנקו פרי!