ספות ימינה ספות שמאלה

ספה דגם Ariete

ARIETE
pdficon-01

ספה דגם אריתאה

ספה דגם אריתאה היא השילוב המושלם בין ספה יוקרתית בעיצוב מוקפד תוך שימת דגש על נוחות, יופי וחדשנות. הספה הזו היא אחת הפנינים שלנו בזכות המראה הנקי והמוקפד שלה, והדגש על נוחות הישיבה עליה. וכמובן האיכות הגבוהה של החומרים ממנה הספה עשויה.
ספה דגם אריתאה עשויה מעור לבן באיכות גבוהה ובעיבוד חדשני השומר על העור מפני לכלוך ובלאי. ספה דגם אריתאה מעוצבת כדי להיות פנינת הבית, עם עיצוב חדשני המתאים לעיצוב מודרני ונקי. מתאימה במיוחד לבתים בעלי טעם עילי, ועיצוב מודרני. לספה יש נוכחות מובהקת של מודרניות ויופי בוהק ונפלא.

לספה דגם אריתאה יש מסגרת מיטה מברזל, השומרת על המראה הנקי והאסתטי אותו משדרת הספה. לספה משענות ראש מתכווננות לנוחות מושלמת. הספוג ממנו עשויה הספה נוח ועמיד לשנים רבות, כדי שתוכלו לשבת עליה ולהתרווח בנוחות, ולהרגיש הכי טוב שאפשר כאשר אתם עושים זאת.
ספה פינתית דגם אריתאה מושלמת לאירוח, ואפשר להושיב עליה בנוחות גם 5 אנשים, או להשתרע עליה. בזכות קלות הניקוי שלה, והאיכות הגבוהה לא תחששו מלכלוך או בלאי.
הקווים הנקיים של ספה דגם אריתאה יוצרים הרמוניה מושלמת עם שאר חלקי הבית. כאשר עיצבנו את ספה דגם אריתאה חשבנו על המראה הכי נקי אותו היינו רוצים לקבל. יופי שקורן מקווים מדויקים, וחיתוכים מוקפדים. יופי שמגיע משלמות עיצובית אמתית שהופכת את הדבר הסטנדרטי ביותר ליצירת אומנות. ואכן ספה דגם אריתאה היא יצירת אומנות אמתית. היופי שלה הופך אותה לבחירה הנכונה ביותר עבור בתים עם עיצובים נקיים. היא משלימה אותם והופכת את חלל הסלון למרכז מושלם לבית.
כשאתם קונים ספה דגם אריתאה מחברתנו אתם קונים יוקרה באחריות מלאה. ספה איטלקית מושלמת ומוקפדת, כמו שרק האיטלקים יודעים לעשות. עם הקפדה מלאה על איכות חומרי הגלם, איכות התפירה המסגרת והריפודים. כדי שתהיו בטוחים שקיבלתם את הכי טוב שאפשר. את הידע שלנו אנו ממשיכים כבר שלושה דורות, כדי לתת לכם את ספה דגם אריתאה הכי מושלמת שיש.
רוצים לשמוע עוד על ספה דגם אריתאה? בואו לאולמות התצוגה או התקשרו ונשמח לעמוד לשירותכם.