ספות ימינה ספות שמאלה

ספה דגם AUTOGRAFO

AUTOGRAFO-01 AUTOGRAFO-02

 

 

pdficon-01

AUTOGRAFO
ספה מדגם AUTOGRAFO משקפת את הייחודיות והיצירתיות של הספות מבית פרנקו פרי. בעיצוב ספה זו הושקעה מחשבה ועבודה רבה, לצורך מתן מראה יוקרתי, עשיר, חמים ויפה.

עיצוב

ספה מוארכת, מגיעה עם שת כריות ישיבה מוארכות, ומתאימה לישיבה של כ-4 אנשים. כריות הספה תפוחות, רכות ונעימות. בגב הספה קיימות כריות פנימיות ולא כריות חיצוניות, זאת על מנת לשמור על העיצוב המיוחד, האחיד והנקי. למעלה מכך, הספה בנויה במרקם אחיד, על מנת לשמור עליה כחלק אחד אחיד בעל מינימום תוספות. הספה מעוצבת בדוגמא של מעויינים, המחוברים ביניהם בשקעים, ומשווים לספה מראה מזמין ונפוח. הספה עשויה מבד איכותי ורך, נעים למגע, כך שכל מי שיושב על הספה לא ירצה לקום ממנה. ניתן להזמין את הספה בצבעים שונים, ולהתאים אותה למראה הבית, וחלל בו היא ממוקמת. ניתן להתאים את הספה לסגנונות שונים בחדר, הן לסגנון כפרי, הן לסגנון מודרני, וכו'.

נוחות

כיוון שאנו שמים דגש בלתי מתפשר על נוחות, כל חלקי הספה מרופדים היטב, ולא משאירים מקום לישיבה על אזורים קשים או כואבים או לא נוחים. כמו כן גם כריות הישיבה, והמשענת האחורית, מספקים נוחות מושלמת לכל מי שיושב או שוכב עליהן. הספה בנויה כך שמשענת הגב מונחת בזווית האופטימלית אל מול כריות הישיבה\ ובכך מוסיפה לנוחות בעת ישיבה ממושכת.
תוספות נלוות
ניתן להזמין את הספה בתוספות כורסא עגולה שטוחה וגדולה. תוספת זו מהווה תוספת מושלמת למראה מושלם ומוסיף לאווירה הנוחה והמזמינה. הודות לגודלה, הספה העגולה מתאימה הן לישיבה והן לשכיבה, וכן ניתן לעשות בה שימושים נוספים כמו למשל לשבת לשחק עם הילדים, או למשל להשתמש בה כתוספת לשולחן. התוספת העגולה שוברת את המראה השגרתי של סלון רגיל, ומוספיה פן אחר וייחודי ונוי רב.
אנו סמוכים ובטוחים שמהספה הזאת – לא תרצו לקום. נוסף ליופייה ולייחודיותה, הספה מאוד שימושית, נוחה, ומתגמלת, ומשכך מדובר בהשקעה לטווח ארוך. ספה זו משקפת את הניסיון של פרנקו פרי לספק משהו מיוחד ואחר, שיהפוך גם את הבית שלכם – למיוחד.