ספות ימינה ספות שמאלה

ספה דגם Bongusto

pdficon-01

ספות מדגם בונגוסטו- חברת פרנקו פרי

אין כמו ספה טובה ונוחה כדי לסיים עמה יום עמוס או לבלות עליה ערב משפחתי חמים ונעים בחיק האהובים שלנו. לספה ערך רגשי רב הרבה יותר מהערך הפיזי שלה. כיום התפיסה של הספה השתנתה מאד. בעבר ראו את הספה כרהיט פונקציונאלי שתפקידו לתת מקום ישיבה לנוכחים בחדר הסלון או בחדר האורחים ותו לא. כיום לספה שי הקשרים רחבים בהרבה. הספה היא מקום בילוי משפחתי, על הספה יושבים בעת מנוחה מעמל היום, ניתן לבצע עליה מגוון פעולות בשעות הפנאי כמו קריאה, צפייה במחשב או בטלוויזיה, שיחה עם חבר או עם בן משפחה ועוד.

אנו בחברת פרנקו פרי, מותג הריהוט לבית הולכים יחד עם התפיסה העכשווית ומייצרים בעבורכם מגוון דגמי ספות , בצבעים שונים, בצורות שונות, בעומקים מגוונים כך שתוכלו להתאים את הספה המותאמת בדיוק בעבורכם ולבלות עליה את שעות הפנאי היפות שלכם.
חברת פרקנו פרי היא מותג רהיטים איטלקי בן כמה עשרות שנים. פרקנו פרי הינו מייסד החברה ועל פי דרכו ממשיכים אנו ביצור הרהיטים עד היום הזה ממש. אנו עובדים על ייצור רהוט שישלב איכות עם עיצוב חדשני , עתיק או משולב, הכול לפי העדפת הלקוח. יחד עם האיכות והעיצוב אנו לא מתפשרים על שימוש בטכנולוגיות מתקדמות שמאפשרות לכוונן את משענת הספה למיקום הרצוי, מאחורי הראש או למטה, כך שלא תיגע בראש כלל.
אנו מעניקים אחריות של 10 שנים על הטכנולוגיות הללו כך שתוכלו לחזור אלינו עם כל בעיה שלא תקרה.
דגם בונגוסטו הינו דגם המיוצר בצבע כחול טורקיז יוקרתי ביותר בעל מראה מושקע במיוחד. דגם זה מוצב על גבי תחתיות מתכת חזקות שמגנות על הספה מפני לכלוך, רטיבות ומים ומשמרות אותה מפני נזקים סביבתיים. הצבע העז של הספה מתאים למי שמעדיף צבעים עזים ובולטים על פני גוונים בהירים וקלאסיים המשתלבים בקלות עם כל דבר. בדגם בונגוסטו נעשה שימוש בטכנולוגיה של כוונון משענת המושבים בכמה אופציות, ניתן לכוון את המושב אל מאחורי הראש ולחילופין להורידו כלפי מטב כך שיגע בגב הספה.
פנו אלינו לקבלת יעוץ, סיוע והתאמה ולא תתאכזבו!