ספות ימינה ספות שמאלה

ספה דגם COMEX

pdficon-01

ספות מדגם קומקס

לפני שנתאר לפניכם את דגם קומקס המרהיב שלנו כדאי שתבינו מי האבא והאימא של הספה זהו בפרט ושל כל הספות שמיוצרות אצלנו בכלל. חברת פרנקו פרי החלה עוד בדרום אטליה כשפרי פרנקו הקים בית מלאכה קטן באזור. אין ספק שפרנקו פרי שפתח את בית המלאכה , לא חלם בחלומותיו הוורודים ביותר שמורשת העבודה הדייקנית והמקצועי ת שלו תשמר עוד לשלושה דורות אחריו ושגם הריהוט שייוצר עשרות שנים לאחר מותו של פרנקו פרי יהיה איכותי ויעשה מתוך תשוקה ליצור ולעשות.

החברה שהקים פרנקו פרי גדלה והקימה חברת בת אף היא באיטליה. כל הרהיטים מיוצרים בדרום איטליה ומשלבים נוחות וחדשנות ביחד עם שמירה על מסורתיות בריהוט. החברה ייצרה מהקמת כ- 200 דגמי ספות וכולן עשויות מחומרי גלם איכותיים ,בגמורים טובים ובאיכות מעולה.

הכירו את דגם קומקס

דגם קומקס הינו דגם מעור אמתי בגווני שמנת בהירים. הספה נמכרת כשתי ספות תלת מושביות עם הדוף נשלף מתחת למושב ומתאימות לסגנון עיצוב מודרני ולמקומות בהם יש צורך בהגדלת תחושת המרחב בחדר. לספות מראה יוקרתי במיוחד והן בעלות מושבים עמוקים ונוחים..הספה עומדת על מלבנים שמבודדים את הספה מהרצוף בחדר כי למנוע חדירת מים לספה וכדי לצמצם את החדירה לרטיבות. כידוע רטיבות הורסת את ספות העור ויש להימנע ממגע רטוב עמן . לספות מראה קלאסי ועיצוב נקי שמתאים לסגנון המודרני של קו חלק ונקי , כמו כן הספה נוחה מאוד ומתאימה גם לבעלי בעיות גב.
ההדום שמותקן לספה מעניק אפשרות לשכב על הספה וליהנות ממנוחה מושלמת מבלי לתפוס את כל מושבי הספה. הספה בעלת מראה מכובד , יוקרתי ורשמי ולכן היא יכולה להתאים למשרד היי- טק או לחדר המתנה של חברה שמכבדת את עצמה.
אצלנו תוכלו למצוא אביזרים שישלימו את העיצוב של הסלון , האביזרים שלנו מותאמים בחומרי הגלם שמהם הם עשויים לדגמי הספות. אצלנו בחברת פרנקו פרי תקבלו ייעוץ מקצועי לאורך כל הדרך החל משלבי התכנון המוקדמים ביותר על מנת שתוכלו לנצל את המרחב אותו אתם מרהטים בצורה הטובה ביותר ..

הכירו את דגם קומקס

דגם קומקס הינו דגם מעור אמתי בגווני שמנת בהירים. הספה נמכרת כשתי ספות תלת מושביות עם הדוף נשלף מתחת למושב ומתאימות לסגנון עיצוב מודרני ולמקומות בהם יש צורך בהגדלת תחושת המרחב בחדר. לספות מראה יוקרתי במיוחד והן בעלות מושבים עמוקים ונוחים..