ספות ימינה ספות שמאלה

ספה דגם DIVA

pdficon-01

ספות מדגם דיווה

חברת פרנקו פרי הינה חברה ותיקה לייצור ריהוט לבית. אנו מאמינים שעיצוב הוא קונספט של כמה פריטים שההתאמה ביניהם יוצרת הרמוניה עיצובית. לכן אנו משקיעים לא רק בייצור ובעיצוב רהיטים מהשורה הראשונה אלא אנו עוסקים אף ביבוא של אביזרי עיצוב שונים העשויים מעורות ומבדים תואמים לעורות ולבדים בהם אנו משתמשים לעיצוב הרהיטים שלנו. בכך אנו מסייעים ללקוחות שלנו להתאים לספה שרכשו אצלנו אביזרי עיצבו נוספים שיצרו קונספט עיצובי מושלם בחדר.
אנו מאמינים שהשהות בבית מעוצב על פי בחירתו של בעליו, מעניקה לבעל הבית תחושת רוחב לב שמוזכרת אף במקורות במאמר: "דירה נאה אישה נאה כלים נאים מרחיבים דעתו של אדם ". משמע מאמרה זו שאדם באשר הוא מושפע מאוד מרמת העיצוב והמראה של ביתו באופן כזה שבית נאה יכול להרחיב את דעתו של אדם , לתרום למצב רוחו הטוב ולהצלחתו בשאר תחומי עיסוקו. הרחבת דעת יכולה להשתמע כהרחבת החשיבה בתחומים נוספים והרחבת השמחה בחיים.


חברת פרנקו פרי גאה להציג בפניכם את הספות מדגם דיווה. דגם דיווה כשמו כן הוא מעורר התפעלות, מרשים ויוקרתי. הדגם מיוצר בצבע כחול כהה נוטה לשחור היוצר אפקט מעניים במראה הספה. בסיס הספה מחולק לשתי שכבות: השכבה הראשונה הינה מקשה אחת ומעליה השכבה השנייה מחולקת לכריות ישיבה שיוצרות מראה עשיר לספה מכיוון שהן יוצרות מעין כורסאות ישיבה רבות בספה. משענות הספה הצמודות למושבי הבסיסים מעוצבות בסגנון מיוחד במינו : הן מחולקות למעין תשעה מלבנים כשבמרכז כרית המשענת ארבעה שקעים . הספה מחולקת לששה מקומות כשהמקום השישי בה נעדר משענת, כחלק מהעיצוב הייחודי של הספה שאינו סימטרי משני צדיה.
הספה מתאימה מאוד לסגנון עיצוב מודרני בגלל שהיא צמודה לרצפה ובסיסה מזכיר מעט את הסגנון המודרני של בסיסים למיטות זוגיות. הצבע הכהה מתאים לסלון או לחדר אירוח בעל שטח גדול כדי לא ליצור תחושת צפיפות שנוצרת בדרך כלל אם הריהוט בגוונים כהים. הספה יוצרת מראה מרשים ומכובד ומתאימה גם למשרדים שרוצים ליצור רושם של מכובדות אצל העובדים ואצל מבקרים שמתארחים במשרד.