ספות ימינה ספות שמאלה

ספה דגם DOLCENERA

DOLCENERA
pdficon-01

ספה מדגם דולסנרה

חברת פרנקו פרי גאה להציג בפניכם דגמים חדשים של ספות בצבעים שונים, בסגנונות עיצוביים מגוונים ובמגוון של חומרי גלם שהמשותף לכולם הוא איכות וטיב ברמה גבוהה ביותר. חברת פרנקו פרי הינה חברה איטלקית בעלת שם בינלאומי ומוניטין רב שנים. החברה הוקמה באיטליה על ידי פרנקו פרי ומשמרת עד היום את העקרונות העיצוביים על פיהם עבד- היצירתיות ורמת הגימור הגבוהה שלו הם לשם דבר ונשמרים עד היום למרות שחלפו כבר שנים רבות מאז

.

הכירו את דגם דולסנרה, אחד הדגמים היוקרתיים והמרשימים ביותר מבין הדגמים שאנו מציעים בקטלוג באתר שלנו. הגורם הראשון שהופך את הספה למיוחדת ומרשימה במיוחד הוא הצבע של הדגם. צבע חום כהה משווה לספה מראה יוקרתי בסגנון כפרי ומיושן מעט אך נוח ואיכותי לא פחות. החומר ממנו עשויה הספה מוסיף אף הוא למראה הכללי של הספה והופך אותה למלאכת מחשבת של ממש.
אם תתבוננו היטב בדגם תבחינו במבנה המיוחד שלו. בסיס הספה עשוי מקוביות ישיבה מעוצבות בשקעים שמחלקים בעדינות את הקובייה לארבעה חלקים ויוצרים מראה מיוחד ומקורי בבסיס הספה. משענת הספה מחולקת אף היא לשניים כשהחלק התחתון מחובר לבסיס הספה והחלק העליון מתכוונן , ניתן לכוונן אותו שיהיה בקו ישר עם חלקה התחתון של המשענת. לספה מותקנים הדומים מתרוממים שפועלים על מנוע חשמלי משוכלל שמניע אותם מעלה ומטה על פי בחירת המשתמש.
המשענות המתכווננות מוסיפות אלמנט עיצובי מיוחד לספה, כאשר ניתן בו זמנית להוריד אחורנית משענת אחת ואת הסמוכה לה, להשאיר כך שתהיה המשך של המשענת התחתונה. מלבד הנוחות שבדבר, יש כאן תוספת עיצוב מרהיבה שמוסיפה רבות למראה הספה. גם ההדומים והמשענות המתכווננות מחולקים לארבעה חלקים ומשלימים את העיצוב של בסיס הספה כך שכל חלקי הספה יהיו תואמים ביניהם.
ישנה אפשרות לרכוש אביזרי עיצוב להשלמת המראה הכולל בחדר דרך חברת פרנקו פרי שמייבאת מהולנד פריטי עיצוב רבים שמשלימים את העיצוב בחלל החדר ומעניקים לספה רקע עיצובי מושלם. אתם מוזמנים לרכוש אצלנו ספה מדגמי הספות הרבים שמוצגים באתר שלנו וליהנות מאיכות, שירות ועיצוב מקצועי ברמה גבוהה.