ספות ימינה ספות שמאלה

ספה דגם GEMINI


pdficon-01

ספות מדגם גמני- חברת פרנקו פרי

אין אדם שלא חפץ לעצב את ביתו על פי השקפת חייו, על פי טעמו האישי, העדפותיו והסביבה בה גדל והתחנך. על משקל, כי הבגד עושה את האדם, גם עיצוב הבית וסגנונו מעיד רבות על האדם שמתגורר בו , על אורח חייו, על המטאליות ועל הסגנון האישיותי שלו. אנו בחברת פרקנו פרי מודעים לחשיבות הרבה של עיצוב נכון ותכליתי לבית ודוגלים בשדרוג ובפיתוח של ריהוט איכותי ומסוגנן לבית שיקל עליכם את מלאכת עיצוב הבית ויעניק לכם תוצאה מושלמת שתהנה אתכם לאורך שנים.

קצת עלינו...

כדאי שתכירו מעט מי היו האבא והאימא של חברת פרקנו פרי שנחשבת לחברה בינלאומית בעלת איכות גבוהה של מוצרים ושל שירות. אין זפק שפרנקו פרי אשר הקים את בית המלאכה הראשון של החברה בדרום איטליה, לא חלם מעולם שהיצירתיות והמקצועיות שלו יהיו נכס צאן ברזל לעוד שלושה דורות של מעצבי ריהוט לבית. עד היום אנו שומרים את הסגנון הייחודי של פרקנו פרי ומקפידים על איכות עבודה ועל עיצוב ייחודי.
אנו בפרנקו פרי מאמינים שעיצוב מושפע רבות דווקא מהפרטים הקטנים. אין זה מספיק לרכוש ריהוט מעוצב ואיכותי לחדר. אמנם הריהוט הוא החלק המשמעותי שבסיפור אך ממש לא היחיד. כיד לספק לקוחותינו אקססוריז שיסיעו בהשלמת העיצוב של החלל, אנו מייבאים מהולנד אביזרים כמו שידות, וילונות, שטיחים, מנורות , כריות ועוד אביזרים שמשלימים את מראה החדר והופכים אותו למושלם ממש!
תצוגת הספות שלנו מרשימה ביותר באיכות ובטיב וכמובן בעיצובים המיוחדים והנדירים שלנו שמשלבים גם שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומפותחות.
דגם גמני הוא אחד הדגמים היוקרתיים ביותר של חברת פרנקו פרי. הדגם מגיע בגוון אפרפר בהיר ומתאים יותר לסגנון מודרני בעל קו נקי וחלק, למשרדי היי טק וכד'. הספה מונחת על מוטות ברזל חזקים ששומרים על הספה ממים ומרטיבות ומאפשרים לנקות מתחתיה את האבק ואת הלכלוך המצטבר.
העיצוב הפינתי של דגם גמני בשילוב עם הגוון הבהיר , יוצרים קו נקי שנותן תחושת גודל בחלל. דגם זה מתאים במיוחד לסלונים קטנים , מוגבלים בשטח שזקוקים לספה שתשווה להם מראה מרווח יותר.
אצלנו בפראנקו פרי תקבלו דגמי ספות ייחודיים במחיר שפוי ובשירות הרבה מעבר למה שאתם מכירים!!