ספות ימינה ספות שמאלה

ספה דגם GRANSERA

pdficon-01

ספות מדגם גרנסרה

חברת פרנקו פרי חרטה על דגלה את היכולת בעיצוב הבית בצורה שתפיק מהמרחב הקיים את המקסימום האפשרי. לשם כך אנו משתמשים במירב הידע, הניסיון והמקצועיות שרכשנו במשך שנות הפעילות הרבות שלנו כחברה איטלקית שפועלת כבר עשרות שנים. אנו מאמינים שעיצוב איכותי ונכון מורכב מפרטים רבים ולא רק מהריהוט עצמו. לכן, אנו מייבאים מחברה בהולנד אביזרים לעיצוב הבית שכוללים עורות ובדים בהתאמה לחומרי הגלם מהם אנו מייצרים את הספות שבתצוגת הספות באתר. אביזרים כמו כריות, מנורות ושולחנות סלוניים יכולים להקפיץ את רמת העיצוב של הסלון בכמה רמות ללא מאמץ וריצות בחנויות עיצוב לבית על מנת להתאים את האביזרים לריהוט.

ספה מדגם גרנסרה היא בחירה מוצלחת מאוד בשביל מי שמחפש יוקרה מרשימה ומכובדות . דגם גרנסרה יתאים למשרדים של בעלי מקצועות חופשיים ואפילו חדרי ישיבות במשרד בהם מנהלים ישיבות עם שותפים, לקוחות ועובדים. יהיו שיטענו שהספה משרה אוירה כבדה ומכובדות יתר אך היא מתאימה מאוד לסגנון עיצוב מכובד בבית ולמשרדים מסוימים.
מבנה הספה הוא תלת מושבי, בסיס הספה מחולק לשניים לרוחב ואילו אורך הבסיס מחולק לשלושה מושבים . משענות המושבים מחולקות אף הן לרוחבן לשלושה חלקים שמעניקים לספה ייחודיות שלא תמצאו בספות רבות. החלוקה של משענת הספה היא שיוצרת את תחושת היוקרה והמכובדות בדגם זה. גם צדי הספה מעוצבים בצורה ייחודית ומרשימה, בצדי הספה מוצבים שני מעקים ועליהם כריות להנחת הידיים לנוחות היושבים משני צדי הספה. הספה צמודה לרצפה ומונחת על ארבעה מלבני פלסטיק ולכן יש להיזהר מאוד לא לחשוף את הספה לרטיבות. דגם גרנסרה עשוי מעור איכותי ביותר כמיטב המסורת של חברת פרנקו פרי.
אנו בטוחים שבחברת פרנקו פרי תמצאו מגוון רחב של דוגמאות ואולי אפילו תתבלבלו מהמבחר הגדול שלנו. לכן, חשבו היטב לפני הרכישה על מה אתם רוצים ללכת. כלומר, בדקו מהן המידות הרצויות של הספה לסלון שלכם, מהו החומר הרצוי , מהו הצבע המתאים ביותר לעיצוב הסלון ולאורח חייכם , קבעו לעצמכם תקציב ואל תחרגו ממנו, טווח המחירים בשוק רחב ולכן סביר להניח שתמצאו כמה אופציות לתקציב שקבעתם מראש.