ספות ימינה ספות שמאלה

ספת עור דגם ALIANT

ALIANT
pdficon-01

ספה דגם אליאנט

ספה זו היא אחת מהספות היפות והאלגנטיות ביותר שיש בשוק היום. שילוב מושלם של עיצוב, צבע יפיפה, וחומרי גלם איכותיים הופכים את הספה הזו לאחת מהכוכבות שלנו.
עיצוב ספה דגם אליאנט מתמקד בשילוב החיוני של נוחות ואלגנטיות שיש בספה. לכן תוכננו משענות הראש המתכווננת. המאפשרות לכל אחד מהיושבים לסדר לעצמו את המושב בנוחות המרבית עבורו. בסיס הספה נותן קו מאופק המשתלב עם האיפוק האלגנטי של ספה דגם אליאנט ומשלים אותו לכדי יחידה אחת מוגמרת.

חומרי הגלם של ספה דגם אליאנט הם האיכותיים ביותר שאפשר למצוא היום. עור רך, המעובד כדי לשמור בצורה המרבית על תכונותיו לשנים רבות. מתנקה בקלות, נעים למגע, ונשמר לאורך שנים. המושבים של ספה דגם אליאנט עשויים מספוג איכותי שאינו קורס ונהרס עם השנים, כדי לשמור על תמיכה מקסימלית בזמן הישיבה, ולהבטיח שנים רבות של הנאה מ ספה דגם אליאנט. אנו מקפידים על כל הפרטים הקטנים בעת עיצוב הספה, על תפרים חזקים ומעודנים, ועל גימור חלק ואלגנטי.
ספה דגם אליאנט מעוצבת כך שתתאים לכל סוג חלל, ולכל עיצוב בבית. היא תשתלב נפלא גם בבית בעיצוב כפרי, וחמים בזכות הצבעוניות הרגועה שלה, והקווים המעוגלים שיש בה. ותהיה מרכז החדר כפינה חמימה. ספה דגם אליאנט תתאים גם לבתים המעוצבים בצורה מודרנית יותר, עם קוים ישרים ועיצוב חד ונקי. גם זאת בזכות העיצוב שלה שמשלב בתוכו קווים נקיים, עם צבעוניות מאופקת ואלגנטית. ספה דגם אליאנט תהיה בחירה מושלמת לכל סלון.
ספה דגם אליאנט תהיה עבורכם סמל סטטוס. גם בזכות העיצוב המשגע והאיטלקי שלה, שמעיד על טעם טוב ומשובח. וכמובן בגלל הידיעה שמי שקונה ספה דגם אליאנט מחברתנו יודע מהי סחורה טובה ואיכותית. והוא מבין באיכות, ובאמינות. חברת פרנקו פרי חרתה על דגלה כבר שנים עיצוב רהיטי איכות עילית לבית. והיא נשענת על מיטב הידע האיטלקי בעיצוב וייצור ספות.
מעוניינים ברכישת ספה דגם אליאנט אנו מזמינים אתכם להגיע לאחד מסניפינו, ולהתרשם מהיופי, האיכות, והאלגנטיות של ספה דגם אליאנט . אחד מנציגינו ישמח לעמוד לשירותכם.