ספות ימינה ספות שמאלה

ספת עור דגם CARAVAGGIO

CARAVAGGIO

ספת קרוויג'יו

כשספה ואומנות נפגשים

ספת הקרווג'יו הינה ספה המתאימה לאנשים האוהבים ומעריכים אומנות, מלאכת מחשבת ויצירתיות. נוחות ויופי בספה אחת.
סלון ביתכם הוא המקום שבו אתם יכולים להציב תמונה של אישיותכם ואופייכם לכל אורח אשר נכנס לביתכם. חישבו על תחומי העניין שלכם, על האהבות והאופי שלכם ונסו לתרגם אותם בצורה כזאת שרהיטי הסלון שלכם ובמיוחד הספה ישדרו את כל אותם הדברים שחשבתם עליהם.

נשמע מסובך או לא אפשרי? אין לכם מה לחשוש, אמנם הדבר נשמע אולי אמורפי, אבל אחרי שתביטו בספות הקיימות אצלנו בפרנקו פיירי, תבינו כי הספה מדברת בעד עצמה. השדר שאותו תקבלו מכל ספה יוכל בקלות לחדור אליכם ותוכלו ללכת עם הלב שלכם ולבחור את הספה המתאימה עבורכם.
ספה לאנשים המעריכים אומנות וייחודיות
ספת קרווג'יו הינה ספת ישיבה עשויה עור, יפיפייה ומיוחדת. אין זה מקרה כי היא קרויה על שמו של אחד הציירים הגדולים בתקופת הרנסנס.
קרווג'יו היה צייר חדשני ומקורי ונחשב לחלוץ בתקופתו. התאפיין במודלים לא שגרתיים, במשחקי אור וצל ובעיקר הקפדה על כל הפרטים הקטנים.
בשלב המחשבה של עיצוב דגם זה של הספה ניסו מיטב המעצבים להכניס את האופי המיוחד שלו לספה. למעשה ניתן לחוש בספה מאפיינים דומים לשלו , זהו דגם שעוצב בהשראת מורשתו. ספת קרווג'יו הינה ספה ייחודית המשדרת עיצוב ייחודי, ליטוש ודיוק בפרטים הקטנים.
ספת קרווג'יו הינה ספה העשויה עור איטלקי משובח ביותר, הספה הינה עמידה, איכותית וניתן לשמור ולתחזק אותה בצורה פשוטה וקלה.
לצד העיצוב הייחודי של ספה זו, מדובר בספה נוחה לישיבה ונעימה במיוחד.
אנחנו בחברת פרנקו פיירי מאמינים בהתאמה אישית לכל לקוח. לכן אנחנו מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם. להרגיש את הספה, לשבת עליה ולשמוע מה היא אומרת לכם. נציגנו האמונים והמנוסים ישבו יחד אתכם על מנת לקבל את הנתונים לגבי סלון ביתכם ועל סמך נתונים אלו להתאים יחד אתכם את הגודל הרצוי והנכון לסלון.
נוחות יופי וייחודיות, כל אלו תוכלו למצוא בספת קרווג'יו.
נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, התייעצות או בקשה.