ספות ימינה ספות שמאלה

ספה דגם LILLO

pdficon-01

LILLO – ספה עם נוכחות!

כאשר מגיעים הביתה לאחר יום עבודה ארוך, אין דבר נעים יותר מאשר להתרווח על ספה רכה, נוחה ומפנקת בסלון הביתי. ואם הספה הנעימה הזו יכולה גם להיות מעוצבת בצורה מרשימה, ולהוות חלק מסלון יוקרתי ומרשים – מה אדם צריך יותר מזה? ספה מדגם LILLO של המותג פרנקו פרי היא בדיוק הספה הזו שאתם רוצים לצנוח עליה לאחר יום קשה – ספה חזקה עם נוכחות, עוצמה ורכות. המותג פרנקו פרי מביא אליכם את הספה הזו יחד עם עשרות דגמים איכותיים נוספים.

LILLO

ספה מדגם LILLO היא ספה איכותית וחזקה, בעלת נוכחות מרשימה. הספה מרופדת בעור איכותי בגוון שחור עצמתי, אשר מעניק לספה מראה יציב ונוכח. לספה קווים משולבים – חלקים וברורים, אך גם מעוגלים ורכים, מה שיוצר את השילוב המושלם – גם ספה יוקרתית ובעלת עוצמה ונוכחות, וגם ספה רכה ומפנקת, שנעים לנוח עליה. לספה מדגם LILLO רגליות עץ דקות, אשר מעניקות לה יציבות רבה עוד יותר, ונגיעה של צבע אשר מאירה את הגוון השחור של הספה. ספה מדגם LILLO היא ספה מושלמת, שמתאימה לכל בית.

פרנקו פרי

כאשר אתם רוצים לרכוש ספות איכותיות ויפות באמת, פרנקו פרי הוא בדיוק המותג שאתם מחפשים. כמותג שהתחיל את דרכו אי שם בדרום איטליה, כבית מלאכה קטן לייצור ספות, המותג פרנקו פרי הוא המקום המושלם לספות איכותיות, חזקות ומעוצבות ברמה הגבוהה ביותר. המותג פרנקו פרי, אשר מיובא לאץ על ידי חברת רוברטו דיזיין, הוא כיום מותג בינלאומי אשר מבוקש בכל העולם, ושלל פריטי הריהוט והמוצרים הנלווים שלו הם מן האיכותיים והאהובים ביותר בעשרות מדינות. חברת פרנקו פרי מעניקה ללקוחותיה אחריות מלאה למשך תקופה של כ-10 שנים על כל סוגי הספות, יחד עם שירות מקצועי, אישי ומסור, וסיוע בכל מקרה של תקלה או שאלה. באולמות התצוגה של פרנקו פרי תוכלו להתרשם מדגם LILLO ומעשרות דגמים אחרים של ספות יפהפיות, שמתאימות לכם בדיוק.
רוצים ליהנות מספה נוחה, מיוחדת ומפנקת? בואו כבר עכשיו לרכוש ספה מדגם LILLO, מבית פרנקו פרי!