ספות ימינה ספות שמאלה

ספה דגם LUGANO

pdficon-01

LUGANO – יוקרה בלבן!

בסלון הביתי שלנו, אנו רוצים ליהנות מספות נוחות ומפנקות, מאווירה ביתית ונוחה, ומתחושה של רגיעה ומנוחה. אך לא תמיד אלה הן הדרישות היחידות מהסלון – אנו רוצים גם שהסלון ייראה יוקרתי, מרשים, מעוצב ונאה. אנו רוצים לארח אנשים בצורה מכובדת בסלון הביתי שלנו, אנו רוצים שהוא ישרה אווירה של יופי ועיצוב, של ניקיון ושל הרחבת הדעת. ספה מדגם LUGANO של חברת פרנקו פרי עונה על כל הדרישות האלה, ומביאה אליכם יוקרה מרשימה ונוחות מרבית בספה אחת.

LUGANO

ספה מדגם LUGANO של חברת פרנקו פרי היא השילוב המושלם לכל סלון. היא משלבת בין עיצוב יוקרתי, אשר מתבטא בקווים העדינים המרכיבים את הספה, ברגלי המתכת הדקות שלה ובצבע הלבן-שמנת היוקרתי שלה – לבין נוחות וביתיות, אשר מתבטאות בקווים הרכים שלה ובנוחות של הישיבה בה. ספה מדגם LUGANO היא בדיוק הספה שאתם מחפשים, על מנת ליצור סלון שהוא גם ביתי ומפנק, וגם יוקרתי ומרשים. על ספות מדגם LUGANO אתם יכולים בהחלט לארח, וליצור אווירה יוקרתית בסטייל גבוה. ספה מדגם LUGANO מגיעה בריפוד עור יוקרתי, אשר מוספיף לייחודיות שלה.
פרנקו פרי
את דגם LUGANO תוכלו למצוא בין מבחר ענק של דגמים נוספים של הספות האיכותיות של חברת פרנקו פרי. חברת פרנקו פרי החלה את דרכה כבית מלאכה קטן בדרום איטליה, אך כיום היא מהווה אימפריה של ממש, מותג בינלאומי מרשים אשר מבוקש בכל העולם, ומגיע כעת גם אלינו לארץ, בייבוא המקצועי של חברת רוברטו דיזיין. כאשר אתם רוכשים רהיטים של פרנקו פרי, אתם נהנים מריהוט איכותי במיוחד, ומעיצוב ברמה גבוהה שלא תמצאו בשום מקום אחר. הריהוט של פרנקו פרי משלב בין סגנונות עיצוב מסורתיים לבין נוחות מרבית, ובין יוקרה לאיכות מדהימה. הריהוט של פרנקו פרי מביא איתו גם שירות אדיב ומקצועי, אחריות מלאה ל-10 שנים ואספקה מהירה ובטוחה.
רוצים לעצב סלון בהיר, יוקרתי ומרשים? רכשו עוד היום ספה מדגם LUGANO בחברת פרנקו פרי, והבית שלכם יוכל ליהנות מכל הייחודיות של ספה מרשימה ויפהפייה במיוחד!