ספות ימינה ספות שמאלה

ספה דגם MAISON

pdficon-01

ספות מדגם מייסון

דגם מייסון נחשב לדגם מסגנון עיצוב מודרני, המבנה הכולל של הספה מעניק לה מראה יוקרתי ומרשים במיוחד. הספה מוצבת על מעמדי זכוכית מעוצבים בגימור איכותי , בסיס הספה מחולק לרוחב הספה כשהבסיס העליון מחולק לארבעה מושבים . לספה משענות כפולות, לכל מושב משענת אחורית גדולה ומעין כרית קטנה יותר שמעניקה ליושבים בספה נוחות . הכריות מהוות גם חלק מהסגנון העיצובי של הספה ומעשירות את המראה שלה. שני צדי הספה אינם סימטריים , מבנה זה חוזר על עצמו רבות בספות מסגנון מודרני, כשבצד אחד אין ידית להישען עליה אלא רק מעקה נמוך עשוי מזכוכית עם עיצוב שחור בקצה. בצד השני לעומת זאת ישנה ידית נוחה להישענות ומעקה הזכוכית המעוצב מתחיל גבוה יותר יחד עם הידית.
דגם מייסון מעוצב בצורה חדשנית ומרהיבה שמתאימה מאוד לבתים בעלי שטח מצומצם כשרוצים לשוות לחדר מראה רחב יותר. בגלל המבנה הפינתי של הספה ניתן להציב אותה דווקא בחללים לא גדולים. דגם זה יכול להתאים גם למשרדי היי-טק מעוצבים . הריהוט שלנו מתאים גם לבתים פרטיים או לדירות מגורים וגם למשרדים. כיום, בעלי משרדים רבים רואים חשיבות בהכנסת ריהוט נוח , איכותי ומעוצב היטב למשרד. רהוט כזה מעניק לעובדים תחושה נוחה יותר ויוצר אווירה טובה במשרד, מה גם שהרושם הראשוני שהוא יוצר על אורחי המשרד, חשוב מאוד ומשמעותי להמשך הקשר של לקוחות שונים עם המשרד.

ולסיכום, קצת עלינו..

חברת פרנקו פרי נחשבת לאחת היצרניות הטובות ביותר בעולם של ספות וריהוט מעוצב לבית. הריהוט שלנו מיוצר מחומרי גלם טובים ואיכותיים שמחזיקים מעמד למשך שנים רבות. העיצובים שלנו בלעדיים לכם ולא תוכלו למצוא אותם ברשתות אחרות. אנו מייצרים את הריהוט בעבודת יד מיוחדת על פי הזמנת הלקוח ובחירתו האישית. אצלנו כל רהיט מקבל את תשומת הלב המרבית, אנו לא מתעסקים בפס ייצור לרהיטים אלא כל פריט אצלנו הוא עולם מלא. אנו מאמינים שעיצוב נכון לבית, מעניק לבאי הבית וכמובן למתגוררים בו תחושה טובה של רחבות הדעת ושל שמחה.