ספות ימינה ספות שמאלה

ספה דגם MATADOR

pdficon-01

MATADOR – ספה עם סטייל!

יוקרה היא תכונה שאנשים רבים רוצים לאמץ לבית הפרטי שלהם. הם עושים זאת על ידי בחירה של ריהוט יוקרתי ברמה גבוהה, ועל ידי עיצוב יוקרתי של הבית כולו. ספת MATADOR מבית פרנקו פרי מסייעת לכם להפוך את הבית שלכם, ובעיקר את הסלון שלכם, ליוקרתי במיוחד, בסטייל גבוה, יחד עם הנאה ונוחות מרבית.

MATADOR

ספה מדגם MATADOR היא ספה אשר משרה אווירה לטינית משהו, ומעניקה ליושבים עליה נוחות מדהימה, יחד עם אווירה וסגנון יוקרתיים, בסטייל היוקרתי ביותר שתוכלו למצוא. ספה מדגם MATADOR מרופדת בעור טבעי ואיכותי, בצבע שחור חזק, אשר משפיע על היוקרה של הספה. לספה מדגם MATADOR מגוון פונקציות ייחודיות אשר הופכות את הספה לנוחה במיוחד – ישנה אפשרות של ריקליינר, כלומר הרמה של הרגליים כלפי מעלה בכל אחד מן המושבים של הספה, וכן השענה לאחור של משענת הראש, למנוחה מושלמת. עם ספת MATADOR מבית פרנקו פרי, אתם יכולים ליהנות משילוב של כל העולמות – נוחות מדהימה ופינוק מהנה, יחד עם איכות גבוהה ועמידות לאורך שנים, כל אלה יחד עם עיצוב יוקרתי ומרשים. השילוב הזה הופך את ספת MATADOR לספה המושלמת, שכל אחד רוצה ליהנות ממנה בבית הפרטי שלו.

פרנקו פרי

חברת פרנקו פרי היא מותג רהיטים בינלאומי, אשר נפוץ ומבוקש בכל העולם. גם בישראל אנשים רבים מעוניינים במותג היוקרתי הזה, ומקבלים אותו, בייבוא של חברת רוברטו דיזיין. הרהיטים של חברת פרנקו פרי הם כולם רהיטים איכותיים, אשר מעוצבים ברמה גבוהה במיוחד, ומעניקים לרוכשים יוקרה וסטייל שמתאימים לכל מקום. חברת פרנקו פרי מייצרת מגוון רחב של רהיים ביתיים, אך מתמחה בעיקר בספות, במגוון רחב של עיצובים יוקתיים ומרשימים. חברת פרנקו פרי מעניקה לכם 10 שנות אחריות על כל הספות שלה, ומאפשרת לכם ליהנות מאמינות גבוהה, מאיכות מרשימה ומריהוט יפהפה ללא תחרות.
רוצים סלון יוקרתי בסטייל גבוה? ספה מדגם MATADOR של חברת פרנקו פרי היא בדיוק מה שאתם מחפשים! בואו עוד היום לרכוש אותה וליהנות מן הייחודיות שלה!