ספות ימינה ספות שמאלה

ספת בד דגם ACQUARIO

ACQUARIO
pdficon-01

ספה דגם אקווריו

ספה מופלאה המשלבת בתוכה את היופי והאלגנטיות של שימוש בחומרים משולבים- עור ובד, כדי להגיע לשלמות עיצובית מהרמה הגבוהה ביותר. ספה דגם אקווריו מצטיינת בעיצוב מקורי ונעים, המשתלב בחלל באופן מושלם.
הרבה אנשים לא יודעים באיזה חומר לבחור את הספה שלהם, עור שמשדר אלגנטיות ויוקרה, עם ניחוח של חוץ לארץ ואיכות גבוהה. או בד, שהוא חמים ומשפחתי יותר. המתאים לחדרי סלון ישראליים. ספה דגם אקווריו משלבת את שניהם. גם היוקרה והעיצוב המוקפד עם הניחוח של חו"ל וגם הרכות, המשפחתיות והנועם שיש בספת בד. לדגם אקרווריו יש צבעוניות נעימה ורכה בעין היוצרת השתלבות מיוחדת של העור והבד, עד כדי יצירת אומנות מיוחדת ומקורית.

בעיצוב הספה מדגם אקווריו השתמשנו בקווים ישרים ונקיים, ללא תוספות מיותרות. הספה עומדת על מסגרת דקה, המצופה גם היא בעור, להשלמת המראה החלק והנקי, ועל רגליים מעוצבות, הנותנות לה מראה קליל ויוקרתי. הדגם מצטיין בהשתלבות גבוהה במגוון סגנונות של בתים, בזכות שילובי הטקסטורות שלו, בזכות הקווים הנקיים והמיוחדים שיש בו.
דגם אקווריו מצטיין באיכות מדרגה ראשונה, בדיוק כמו שאנחנו בחברת פרנקו פרי יודעים לעשות. אנו עושים רהיטים כבר שלושה דורות, והידע הישן של עבודה מוקפדת ומדויקת משולב עם ידע חדש של בדים וטכניקות עיצוב חדשות ומופלאות. כל אלו באים לידי ביטוי בדגם אקווריו האיכותי והיוקרתי. כשאתם קונים ספה ממרקו פרי אתם קונים איכות, מקצועיות, שתבוא לידי ביטוי עוד שנים רבות אחר כך.
דגם אקווריו מצטיין בבדים עמידים ומיוחדים העמידים בפני כתמים ובלאי. בדים איכותיים ממיטב חומרי הגלם המבטיחים לכם שנים של הנאה. העור של דגם אקווריו גם הוא באיכות הגבוהה ביותר, כדי שלא ייפגע וייהרס עם השנים. שני אלו הופכים את ספה דגם אקווריו לספה פרקטית שיכולה להיות שימושית גם בבית עם ילדים.
אין ספק כי ספה איטלקית היא סימן לטעם הטוב שלכם, וכך שאתם מבינים ויודעים מהו עיצוב ואיכות. זהו תכשיט במראה של ספה שיפאר את ביתכם לשנים רבות.
ספה דגם אקווריו מחכה לכם באולמות התצוגה שלנו. בואו להתרשם ונשמח לעמוד לשירותכם.