ספות ימינה ספות שמאלה

ספה דגם PETALOSO

pdficon-01

ספות מדגם פטלוסו

דגם פטלוסו הוא דגם שניתן לומר עליו, שהוא מייצג את סגנון העיצוב המודרני. המבנה, הצבע והצורה שלו זועקים עיצוב מודרני יוקרתי שמתאים למשרדי היי טק מפוארים או לבתים פרטיים רחבי ידיים שמעוצבים במיטב הריהוט והאבזור המודרני לבית. ספה בעלת אפיונים ברורים שכאלה חיבת להיות בהקשר מתאים כדי שלא תיווצר ניגודיות חזקה מדי בינה לבין שאר הרהיטים בחלל המדובר. ספות מדגמים ניטרליים או שנוטים לסגנון מסוים יכולים להימצא בקרבת אבזרי עיצוב אחרים שאינם תואמים בדיוק להם מבחינת סגנון העיצוב אך כאשר מדובר בסגנון עיצובי מובהק חשוב להתאים במקסימום האפשרי.


ספה מדגם פולוסטו הינה ספה המיוצרת מעור איכותי בצבע לבן. הספה אינה צמודה לספה אלא היא עומדת על ארבעה מעמדי מתכת שמבודדים את הספה מהרצפה כדי למנוע חדירת מים, רטיבות או לכלוך לספה. העור הלבן מעניק לספה את הקו הנקי והחלק שאופייני לעיצוב מודרני אך לא רק הוא, מבנה הספה אף הוא מסגנון מודרני וחדשני. הבסיס הפינתי של הספה מחולק לשניים לכל רוחבו ואילו המשענות נפרדות לכל מושב מבין חמשת המושבים כשכל משענת מתכווננת לזווית אחורית או קדמית יותר, תלוי לפי העדפת המשתמש. צדי הספה אינם סימטריים , צד אחד נעדר כל ידית ואילו הצד השני בעל ידית שטוחה רחבה ונוחה להנחת הידיים. חוסר סימטריה בין שני צדי הספות הוא גם אלמנט עיצובי של ספות מודרניות.
חברת פרנקו פרי היא חברה לייצור רהיטים מעוצבים לבית. חברתנו הוקמה לפני עשרות שנים על ידי פרנקו פרי שהקים אותה בדרום איטליה כבית מלאכה קטן לייצור ספות. ברבות השנים הפך בית המלאכה הקטן לבית מעצבים גדול שמעצב רהוט לבית במיוחד בהזמנה על פי בחירת הלקוח כשהכול נעשה בעבודת יד. כשראינו את הצורך של הלקוחות באביזרי עיצוב משלימים לבית, התחלנו לייבא מהולנד ומאיטליה מותגי עיצוב לבית על מנת לסייע ללקוחותינו להשלים את העיצוב לבית בעזרת אביזרים שמוסיפים הרבה יופי ואסתטיקה לבית, כמו שולחנות סלוניים, מנורות וכריות , מערכות ישיבה ושולחנות סלוניים שמשלימים את הקונספט העיצובי והופכים את החלל למושלם.