ספות ימינה ספות שמאלה

ספה דגם ROMANA


pdficon-01

ROMANA

ROMANA – נוחות ועיצוב בסלון שלכם!

כאשר אתם חושבים על הסלון שלכם, איזו מילה עולה לכם בראש? חלקנו חושבים מיד על עיצוב מוקפד, אחרים חושבים על צבעים מיוחדים. ישנם שחושבים על יוקרה, ואחרים – על ביתיות. אך רובנו, כאשר אנחנו מדמיינים את הסלון שלנו, חשובים, פשוט מאד, על נוחות. זוהי המטרה העיקרית של הסלון – להעניק לנו נוחות, רגיעה ומנוחה, ולאפשר לנו להתרווח על הספה לאחר יום ארוך ומעייף. ספה מדגם ROMANA של חברת פרנקו פרי מעניקה לכם בדיוק את זה – את הנוחות שאתם מבקשים לעצמכם.

זוהי המטרה העיקרית של הסלון – להעניק לנו נוחות, רגיעה ומנוחה, ולאפשר לנו להתרווח על הספה לאחר יום ארוך ומעייף. ספה מדגם ROMANA של חברת פרנקו פרי מעניקה לכם בדיוק את זה – את הנוחות שאתם מבקשים לעצמכם.

ROMANA

כאשר מסתכלים על ספה מדגם ROMANA של פרנקו פרי, המילה "נוחות" היא הראשונה שעולה. הקווים של הספה הם קווים רכים ומזמינים, ורק ממבט קצר כבר אפשר להבחין שמדובר בספה רכה ומפנקת במיוחד. ספה מדגם ROMANA היא ספה פינתית יפהפייה, אשר מעוצבת בגוונים ייחודיים של חום-אפור, בסגנון אשר יוצר שילוב ייחודי בין עיצוב קלאסי ושמרני לבין קווים מודרניים ועדכניים. הספה מעוצבת בקווים ברורים וחלקים, אשר אינם גורעים מן הרכות והנוחות של הספה, והיא משלבת רגליות כהות, אשר מעניקות לספה מראה עדכני ויציב כאחד.

פרנקו פרי

חברת פרנקו פרי היא חברה מקצועית וותיקה, לייצור של ספות ושל מבחר רהיטים אחרים לסלון הבית שלכם. חברת פרנקו פרי ידועה עוד מימיה הראשונים כחברה אשר מייצרת ספות נוחות במיוחד, בעיצובים קלאסיים יפהפיים ונעימים לעין. מאז ימיה הראשונים כמפעל קטן בדרום איטליה, הלכו הספות של פרנקו פרי והתפרסמו באיכותן, עד שהמותג הפך למותג בינלאומי, אשר מבוקש במדינות רבות בכל רחבי העולם. הספות האיכותיות של פרנקו פרי מגיעות גם אליכם לארץ, בייבוא של חברת רוברטו דיזיין, עם אחריות מלאה למשך כ-10 שנים, והן מגיעות במבחר גדול של דגמים ועיצובים יפהפיים, שמתאימים לכל סוגי הסלונים. עם חברת פרנקו פרי, אתם יודעים שאתם מקבלים את השירות המקצועי ביותר, ובעיקר, את הספות הטובות ביותר שתוכלו למצוא.
רוצים ליהנות מספה נוחה באמת, מבלי להתפשר על העיצוב? בואו עוד היום לרכוש את הספה מדגם ROMANA, בחברת פרנקו פרי!