ספות ימינה ספות שמאלה

ספה נפתחת למיטה FORTUNA

FORTUNA-PE-RCL

FORTUNA-RCL

pdficon-01

ספה נפתחת למיטה fortuna

מי שאוהב לשלב בין עיצוב מרהיב לבין יעילות, יאהב לגלות את הדגם הבא של ספה נפתחת - ספה נפתחת למיטה מסוג fortuna.
ריהוט
ספה מסוג fortuna היא ספה יפייפיה הנפתחת גם למיטה בפעולה פשוטה ולא קשה. הספה מגיעה במגוון צבעים ודגמים, ומהווה פריט נוי בבית. ניתן להזמין את הספה בצבע אחיד ואף בשילוב של צבעים, על פי בחירתכם בהתאם לטעמכם ולעיצוב הכללי של

הבית. הספה בעלת מראה יוקרתי ולכן משדרגת את המראה הכללי בבית. מתאימה במיוחד לרצפת להגברת המראה היוקרתי, רך ניתנת גם לשילוב גם עם סוגים שונים של מרצפות.

נוחות

הספה בעלת 2 כריות ישיבה, 2 כריות גב, ואף כרית עליונה למנח ראש, המגביר את עוצמת חווית הישיבה ואת הנוחות שניתן להפיק
בעת ישיבה בספה. כריות הישיבה נוחות ומרופדות היטב, כדי שכל מי שחושב עליהן ירגיש נוח ויוכל להישאר לשבת לאורך זמן מבלי שירגיש כאבים וחוסר נוחות. הספה אמנם בעלת 2 מושבים אך בפועל מתאימה גם לישיבה של 3 אנשים. כאשר הספה נפתחת, היא נפתחת למיטה זוגית המתאימה לשינה של 2 אנשים, שינה נוחה ונעימה בלא צפיפות. מלבד האפשרות לנצל את הספה כמקום נוסף לשינה ולאירו, את הספה ניתן לפתוח גם לשם שכיבה בסלון לצורך צפייה בטלויזיה, זמן איכות עם בן הזוג בסלון לפני השינה, ובעצם כל פעם שתרצו להתענג בשכיבה על המיטה הנפתחת להנות לכם מהמרחב והנוחות.

פרקטיות

ספה נפתחת למיטה מסוג fortuna נפתחת בקלות וביעילות, כך שכל אחד יכול לתפעל אותו ללא סיבוכים מיותרים. את הספה ניתן למקם בסלון או בכל פינה אחרת שמתאימה לכל בבית ומהווה פתרון יעיל במיוחד. הספה משלבת בתוכה שני שימושים עיקריים ברהיט אחד, ולכן הופכת לשימושית וכדאית.
הספה יפייפיה, נעימת מראה, מתאימה לכל עיצוב, ושימושית למדי. ספה שתדליק את האורחים ותעשה הרגשה טובה לכל מי שבא להתארח. אין ספק שחווית האירוח הופכת להיות כיפית ונעימה.