• he
    • en
    • fr
    • ru
    • ar
077-6670064 |
מיטה זוגית מתכווננת – חוויית שינה ברמה אחרת
פורסם בתאריך:27/05/18
כותב: Franco

שינה איכותית היא אחד הגורמים החשובים ביותר המשפיעים על בריאות האדם. בזמנים בהם אופי העבודה מתרכז ברובו בישיבה לאורך שעות רבות במהלך היום בשילוב של התמודדות עם מצבי לחץ פיזיים ונפשיים, חדר השינה הינו המקום שבו הגוף מגיע למצב של רגיעה טוטאלית ושחרור השרירים. הבחירה הנכונה של מיטה זוגית עתידה להשפיע לא רק על המצב הבריאותי של הגוף, היציבה של הגב והיחלשות השרירים כי אם גם על מערכות יחסים משפחתיים ודינמיקה זוגית.

נוחות של מיטה זוגית באה לידי ביטוי במישורים רבים כאשר מדובר על רמת הקשיחות של מזרן נבחר, המילוי הפנימי, הריפודים החיצוניים, האפשרות להוסיף ארגז מצעים ועוד. בכל האלמנטים הללו ישנה הסתכלות כוללנית של התאמת הצרכים האישיים והדרישות בחדר השינה. מיטות זוגיות אשר יעניקו חוויית שינה איכותית הן מיטות מתכווננות אשר נוצרו במטרה להביט לעומק על הצרכים האישיים של כל אדם.

נוחות של מיטה מתכווננת

מיטה מתכווננת היא מיטה אשר פועלת באמצעות מנגנון חשמלי אשר גורם לשינוי זוויות שונות לאורכו של המזרן. הבילוי במיטה אינו נועד רק למטרת שינה וניתן לראות כי אנו יושבים עליה, שוכבים כדי לצפות בתוכניות ומשנים בכל עת זוויות של הגוף. המנגנון החשמלי של מיטה מתכווננת זוגית מאפשר להגיע למצבי ישיבה ושכיבה על ידי לחיצת כפתור פשוטה ובכך למנוע עומס לא רצוי על מפרקי הגוף והשרירים. היציבה הזו מביאה להרגשת נוחות מירבית עם תמיכה נכונה באזורי חלוקת משקל אופטימליים לאורך הגוף.

מיטה מתכווננת לשיפור איכות חיים

מערכות יחסים הן דבר מורכב ביותר בחיי היומיום ועוד יותר כאשר מדובר על איכות שינה. אחד הגורמים החשובים ביותר המתנקזים לשינה טובה היא בריאות האדם. אנשים רבים סובלים מבעיות גב, צוואר וכתפיים וכאשר אין מענה נכון בזמן השינה הבעיות הללו רק מחריפות ונותנות את אותותיהן גם על מערכות היחסים בבית. התאמת זוויות התנוחה במיטה המתכווננת לא פעם מהוות פתרון פשוט ויעיל ל כאבים שונים וגם סדרת סוגיות בריאות נוספות. למשל נחירות, בעיות נשימה או ריפלוקס יכולות להצטמצם באופן ניכר על ידי שינוי זווית הראש והצוואר הניתן להשגה מידית ובטוחה במיטה זוגית מתכווננת. שחרור ורפיון של שרירים מתוחים באזורים שונים מביא לשיפור בריאותי ומכין את הגוף ליום הבא. בגלל האפשרות לשינוי זווית והתאמה אישית לכל אחד מבני הזוג, מיטות זוגיות מתכווננות הופכות בקלות את השינה לאיכותית ובכך משפרות את איכות החיים גם במהלך היום.

הרגלי שינה במיטה מתכווננת זוגית

לכל אדם יש הרגלי שינה שונים במהותם. ישנם אנשים בעלי שינה רציפה ללא הפרעות, יש כאלו הזזים בכל עת ומחפשים את התנוחה הטובה ביותר עבורם, יש אנשים המגביהים את הראש כדי למנוע צרבות ועוד. כאשר בוחרים במיטה זוגית מתכווננת ישנו אלמנט של הפרדה המשרת את כל הרגלי השינה האינדיבידואליים בצורה עצמאית. בגלל החלוקה ניתן לבחור לא רק את הזוויות הרצויות אלא גם את רמת הקושי במזרן ואת ההרכב שלו באופן נפרד לחלוטין. כך ניתן לייצור מצב כי בין בני זוג יש אלו המעדיפים מזרן קשיח ויש כאלה המעוניינים בדרגה נמוכה יותר – הדרישות האישיות והצרכים נענים בכל פעם והופכים את זמן השינה לחוויה טובה, בריאה ואיכותית.

מאמרים אחרונים

תאורה
בחירת מערכת ישיבה לפינת המתנה
eyal 20.09.18
ממש כפי שבדייט ראשון נהוג לעשות את מירב המאמצים כדי ליצור רו
ניקוי ספות בד טיפים והמלצות
Franco 22.08.18
ניקוי ספות בד חשוב בכדי ליהנות מספות שלך לזמן ארוך. חומר לני
ניקוי ספות מעור טיפים והמלצות
Franco 22.08.18
טיפים – ניקוי ספות מעור בעולם של סלוני העור ישנם סוגי
סלון פינתי – הכוכב של מערכות הישיבה
Franco 05.06.18
משדרגים את מערכות הישיבה והריהוט בסביבת המגורים? זה הזמן לדע

מאמרים נבחרים

ניקוי ספות בד טיפים והמלצות
Franco 22.08.18
ניקוי ספות בד חשוב בכדי ליהנות מספות שלך לזמן ארוך. חומר לני
ניקוי ספות מעור טיפים והמלצות
Franco 22.08.18
טיפים – ניקוי ספות מעור בעולם של סלוני העור ישנם סוגי
מערכות ישיבה, מה המשמעות?
Franco 25.09.17
כל סלון זקוק למערכת ישיבה נוחה, נעימה ומעוצבת, שמתאימה לסלון
פינות אוכל
Franco 26.03.17
הבית המודרני של היום זוכה לתשומת לב רבה, הרבה יותר מאשר הבתי
עקבו אחרינו בפייסבוק
יצירת קשר
חייג עכשיו