• he
    • en
    • fr
    • ru
    • ar
077-6670064 |
בחירת מערכת ישיבה לפינת המתנה
פורסם בתאריך:20/09/18
כותב: francoferri

ממש כפי שבדייט ראשון נהוג לעשות את מירב המאמצים כדי ליצור רושם ראשוני חיובי בקרב בן/בת הזוג, כך גם במשרדים ובקליניקות שבהן יש פינות המתנה נהוג להשקיע מאמצים רבים כדי ליצור רושם ראשוני חיובי בקרב לקוחות ומטופלים. בפרט כאשר מדובר באנשים שזו להם הפעם הראשונה בה הם מגיעים לקבל שירות או טיפול, פינת ההמתנה יכולה להיות הגורם שיכריע האם הם יבחרו להמשיך את מערכת היחסים הזו לדייט שני ושלישי – או להיפרד כבר בשלב הזה של מערכת היחסים.

נקודות למחשבה אודות בחירת מערכת הישיבה

יש מספר דרכים להפוך את פינת ההמתנה לחלל שבו הלקוח או המטופל "ייכנסו לאווירה"; פינת ההמתנה יכולה להשפיע על מצב רוחם, והם עשויים להסיק אך ורק על סמך תחושותיהם בשלב הזה כיצד הם עשויים להרגיש בהמשך הדרך.

זו אחת הסיבות בעטיין כדאי להתאים את פינת ההמתנה לעיצוב ולמיתוג של שאר חלקי המשרד: אם למשל משרד מסוים בחר בעיצוב צעיר ורענן שמשדר חדשנות ונעורים, אזי מוטב שבפינת ההמתנה פינת הישיבה לא תהיה שמרנית, אלגנטית ויוקרתית אלא צעירה ורעננה.

במילים אחרות, חשוב לשמור על המשכיות; אם יהיה הבדל גדול מדי באופי של פינת ההמתנה לעומת זה של יתר המשרד – במיתוג, בצבעים, בסגנון וכו' – אזי המבקרים שכבר בילו זמן מה בהמתנה וכבר נוצר במוחם רושם מסוים אודות המקום, עשויים לחוש הפתעה, בלבול ואפילו אכזבה.

נקודה נוספת שכדאי לקחת בחשבון היא אופיו של קהל היעד שאמור לעשות שימוש במערכת הישיבה של פינת ההמתנה הזו: אנשים מבוגרים, שעשויים להתקשות בקימה מספה רכה לאחר ששקעו בה, יעדיפו לרוב להתיישב בכיסאות שקל לקום מהם, אולי עם מסעדי ידיים. להבדיל, אם מדובר בעסק או בקליניקה אליהם מגיעים גם ילדים, הם יכולים לשבת על כסאות נמוכים שמתאימים לגובהם.

יש גם עסקים שמעוניינים לשדר מסר מסוים לקהל המבקרים; מסר שמתחיל כבר בפינת ההמתנה. כאלה הם למשל עסקים שעושים שימוש ברהיטים מחומרים ממוחזרים, שמשדרים מודעות לאיכות הסביבה, אקולוגיה וקיימות, ולהבדיל יש עסקים שמבקשים לשדר תחושות של יוקרה וכובד ראש ולכן יבחרו ריהוט משרדי כבד, כהה, מחומרים יוקרתיים כמו קטיפה או עור.

ונקודה אחרונה באשר לבחירת מערכת ישיבה לפינת המתנה: חשוב לוודא שהיא תהיה קלה לניקוי ולתחזוקה. אחרי הכל, מדובר באחד מן האיזורים העמוסים ביותר במשרד, וכאמור למראה החיצוני של הספות והכורסאות יש חשיבות בבניית הרושם בקרב הלקוחות והמטופלים. ככלל, מערכות ישיבה של פינות המתנה רצוי לנקות פעם ביום, בסוף היום, ולכל הפחות פעם בשבוע.

לסיכום,

אם משווים את פינת ההמתנה לדייט הראשון, אז מערכת הישיבה היא אחד מן האלמנטים החשובים שיקבעו האם וכיצד תמשיכו לדייט שני. בחירה נכונה של ריהוט יכולה להביא אתכם לקשר ארוך טווח ופורה עם הלקוחות או המטופלים שלכם, ולכן כדאי להשקיע בה מחשבה יתרה.

מאמרים אחרונים

Ariete
איך לנקות ספות?
francoferri 11.12.18
אחד החללים הפופולאריים ביותר בבית הוא הסלון שמכיל בדרך כלל א
riivalto
פתרונות לחלוקת חללי מגורים קטנים
francoferri 24.10.18
הבנייה המודרנית מותירה לרבים מאתנו להסתפק בחלל מגורים קטן, א
פינת אוכל
מרהטים את הבית בטעם טוב ללא עזרה של מעצב פנים
francoferri 18.10.18
רוצים להעניק לבית שלכם מראה מיוחד וייחודי, שיהיה עדיין שלם ו
תאורה
בחירת מערכת ישיבה לפינת המתנה
francoferri 20.09.18
ממש כפי שבדייט ראשון נהוג לעשות את מירב המאמצים כדי ליצור רו

מאמרים נבחרים

ניקוי ספות בד טיפים והמלצות
ניקוי ספות בד טיפים והמלצות
francoferri 22.08.18
ניקוי ספות בד חשוב בכדי ליהנות מספות שלך לזמן ארוך. חומר לני
Stallone
ניקוי ספות מעור טיפים והמלצות
francoferri 22.08.18
טיפים – ניקוי ספות מעור בעולם של סלוני העור ישנם סוגי
מערכות ישיבה, מה המשמעות?
מערכות ישיבה, מה המשמעות?
francoferri 25.09.17
כל סלון זקוק למערכת ישיבה נוחה, נעימה ומעוצבת, שמתאימה לסלון
דף הבית
פינות אוכל
francoferri 26.03.17
הבית המודרני של היום זוכה לתשומת לב רבה, הרבה יותר מאשר הבתי
עקבו אחרינו בפייסבוק
יצירת קשר
חייג עכשיו